En Güzel Sözler
Yalnızlık Sözleri
4 Ağustos 2014
EnGuzelSozunuz

Yalnızlık Sözleri

Yalnızlık gece gibi karanlık hiç görünmez, dipsiz kuyu gibi dibi hiç görülmez, yalnız hiç mutlu olunmaz.

Buz gibi yalnızlığıma güneş gibi doğar, gece gibi karanlığıma mum gibi yanar aydınlatırsın Melek Yüzlüm.

Dağlar denizler gibi yalnızken, uzaktaki sevgili bilir misin bende sensiz yapa yalnızım.

Kalp atışlarım sevginle her dakika, her saniye bekliyor gelir mi, arar mı, bu çaresiz yalnızlığımı bitir diye…

Geceler sensiz anlamsız, eğlenceler tatsız , güneş doğmuş çaresiz, baş başayım kalbimle yapa yalnız.

Up uzun bir kış başlıyor senden ayrı, ayrılığımızın kışı başlıyor, Kara ve soğuk bir mevsim gibi, yalnızlığımız tüm bedenimizi kaplıyor sessiz ve çaresiz.

Sensiz kɑldım bir bɑşımɑ, oysɑ yɑpɑcɑk ne çok şey vɑrdı ve ne kɑdɑr ɑz zɑmɑn, bir yɑz dɑhɑ geçti sensiz, hiçbir şey ɑnlɑmɑdɑn.

Ben doğduğum günden bu yana yalnız kaldım, şimdi ben yokum diyip arkana bakmadan gidiyorsun ya , aşk yalnızı olmuşum ne yazar ki …

Yalnızlık gecelerinin karanlık rüyasıdır. Sensizliğe bürünmüş yok olmaktayım, hasretinle yana yana mum gibi eriyip bitmekteyim.

Uzaklık insanın içindeki yalnızlıkta gizlidir. Zaman ise sadece bir yanılgıdır, eğer birinin yanında olmasını istiyorsan gözlerini kapatıp onu düşlemelisin.

Ayrılık ödülü benim için yalnızlıkla dolu karanlık bir günden başka bir şey olmadığı gibi sana olan sevgimi ve özlemimi bir hayli artırdığını bilmeli ve beni buralarda yapa yalnız bıraksan bile seni unutmayacağımı bilmelisin.

Ben yalnızlık ne bilmezdim, şimdi bende yalnızlar kervanına katıldım ama olur da bir gün sende yalnız kalırsan bugünü hatırlayıp yalnızlığımı anla.

Gerçek seven ayrılıkları bahane etmeden, vazgeçmeyecek kadar sevendir ve hasretleri bitirip sevdiğine koşandır. Yalnız bırakıp giden değildir.

Sen yalnızlık ne bilir misin sevgilim, yüreğinde hissettin mi, ağladın mı hiç yalnızlığına, nereden bileceksin ki hiç yalnız kalmadın ki sen.

Hiç sebebi yokken ayrıldın benden, şimdi el oldun uzaklaştın benden, hiç memnun olmadım bu halden, hadi dön gel artık bu yürek ayrılamıyor senden.

Kaldım yalnız bir başıma, yar ayrıldı sanki tuz bastı yarama, bağladım kendimi karalara artık sen yoksun gelemem buralara..

Ne yapsam unutamıyorum bir an bile aklımdan çıkartamıyorum her ne kadar benden uzak olsan da bu yalnızlığıma alışamıyorum..
.
Hani bazen insan yalnız kalmak ister ya, öyle bir şey istersem senden beni o an bırakıp gitme çünkü; benim yalnızlığım sensin…

Yanımda çok arkadaşım dostum olsa da ben yapa yalnızım çünkü; sen yoksun yanımda..

Sen bu diyardan gittin gideli , bu kalbim hep çileli, istemem ellerimde başka eli, şimdi yanımda olmasan da bana hatıraların yeterli..

Yalnızlık çok kötü bir sızı geldi mi başa inletiyor dinlemiyor erkeği kızı, yarabbim yaşatmasın kimseye yalnızlığı, öyle bir an ki yaz ayında yaşıyorsun sanki ayazı..

Yalnızlık geldi mi başa, kör olursun sanki etrafına, kim ne derse desin asla olmaz umurun da, sana bu yalnızlığı yaşatanı düşünürsün sadece onu sığdırırsın aklına..

Gittin şimdi sensizim, bu canda sanki bedensizim seninle beraber yok oldu hayallerim hadi dön artık seninle beraber atsın şu kalbim…

Nefesim sin canımsın hayatımsın sen benim, sen gidince anladım ki ben sensiz bir derbederim, sen gel tekrar yeter ki sana canımı vereyim..

Bir aciz bir kulum bu dünya da , sen gittin yalnız kaldım etrafımda bütün dostlarım olsa da, senin yerin ayrı bu canda, hadi dön geri tut ellerimi etme bir daha bana elveda..

Beni benden aldın gittin, seni sevene çok acı çektirdin bu bedenimde canım idin sen benden canımı aldın da gittin..

Sensiz karanlığım aydınlanmıyor, sen olmayınca etrafıma ışık saçılmıyor, seni o kadar sevdim ki artık bu kalp sensiz düzgün atmıyor…

Sen yanım da iken bir başka idim. Sen gidince sanki eriyip bittim. Beni sensiz bırakmak olsa da niyetin, şunu bil ki ben sensiz zaten bir hiçim…

Seninle olduğum zamanlar, bana hep güzeli yaşatırlar, şimdi yoksun yanım da bir gün döneceksin diye avutur beni zamanlar…

Sen gidince yaşamak bana haram olsun dedim , intihar etmeye yeltendim tam intihar edeceğim sırada rüzgar kulağıma hafifçe fısıldadı; “Ya dönerse”…

Seni çok sevdim her şeyimsin, sen benim tek değerim sin şimdi yalnız bırakıp gittin söyle bunu ben nasıl hak ettim ..

Sen yoksan hiç bir şeyin anlamı olmaz, zaman akmaz sana olan sevgim solmaz, bu adam seninle bir bütün asla sensiz olmaz…

Gecenin en karanlığında seninle huzur buluyorum varlığımda şimdi yanımda olmasan da yaşıyorum seni her an hayallerimde anılarımda…

Çok acı yaşattın bana, yaşarken öldürdün beni doya doya, oysa seni ne çok sevmiştim hayalini kura kura şimdi kal bensiz bir başına..

Gelen gelir, giden gider, beni seven böylede sever, fazla düşünme beni sevdiğim, her gün acı çekmektense, bana yalnızlığım bile yeter..

Birini çok seversin, gidip de ona seni seviyorum diyemezsin, zor gelir kelimeler cesaret edemezsin. Yine elini cebine koyar yalnızlığına gidersin, ya: işte böyle bir şey ..

Ne çok alışmıştım sana, bıraktın gittin beni bir başıma, engel olamıyorum gözlerimin yaşına, bu dünyada olmadı sevgilim inşallah çıkacağım ahirette de karşına…

Sensizlik dipsiz bir kuyu artık, ne yapsam mutlu olamam artık, seninle çok güzel günlerimiz bitti artık, seni çok ama çok seveceğim yerinde rahat uyu artık..

Keşke hep yanımda olsaydın, beni gönlüne saraydın, ne var beni bir defa anlasaydın, beni seninle sensiz hiç bırakmasaydın…

Boşuna dönüyor dünya dediğin, bir hayat çıkıyor umut bildiğin, terk edip gidiyor gönül verdiğin, inanıp ta kimseyi sevmek neye değiyor.

Bugün günlerden sensizlik, takvimler sensizliği gösteriyor, gazetelerde manşet olarak sensizlik var, sokaktaki çocuk sensizliğe ağlıyor ve ben sensizliği yaşıyorum senin olmadığın bu şehirde, seni seviyorum Sevgilim.

ÖyIe zor ki yokIuğunu yaşamak akan suyu tutamamak gibi, yıIdızIara değmemek gibi, gözünden uyku akarken uyumamak ve tek kurşunIa öImek gibi…

Bu gece ayın doğuşunu bekle, yıldızlara uzanıp dokunmaya çalış dokunamadım diye üzülme izlenmekle yetin benim seni özleyip de yetindiğim gibi… http://www.enguzelsozunuz.com/yalnizlik-sozleri.html

Hayat öyle acımasız ki bir mesaja sevgiye olan özlemini haykıramamak kadar acı hayat işte sanma ki özlemiyorum, özlüyorum ama sadece susarak özlüyorum seni…

Sesiz dokunuştur aşkın bakışı, kar yağarken güneş gibidir, gülüşü azgın dalgalarda sükunettir. Sohbeti hele uzaklarda ise hiç çekilmiyor hasreti…

Seni özIemek gece gibidir uzun, karanIık ve yaInız, seni bekIemek gündüz gibidir aydınIık, umutIu ve sıcak, seni unutmak öIüm gibidir sonsuz, umutsuz ve soğuk.

Kimse dolduramaz asla yerini, bilemedin bendeki değerini, gittin yapa yalnız bıraktın beni, şimdi bu canı sensiz ne etmeli söyle sevgili!

Hastalıkta sağlıkta hep seninle olmak isterdim seni koşulsuz her halinle sevmek isterdim, şimdi yoksun yanımda yalnızlığımla yetinir özlem dolu yaşarım senin için.

Bekliyorum seni en karanlıkta, hadi gel de aydınlık ol bana, bırakıp gittin yalnızım bir başıma hasret kaldım bir kara gözüne bir kara kaşına.

Gecenin en karanlığında bir sızı var sol yanımda her zaman senle yaşadığım günler aklım da, her ne kadar beni yalnız bıraksan da.

Zaman bu su gibi akıp geçer, bu kalp seni seçti başkasını es geçer, şimdi yanında olamasam da yalnızlığım hep bana seni hayal eder.

Sensizlik yüreğimi yakar, kalbim yalnız senin için atar bırakıp gittin beni şimdi söyle bu can sensiz nasıl yaşar.

Çok ama çok özledim seni bir başıma bıraktın beni söyle sevgilim değer miydi bir inat uğruna yalnız bıraktın erittin beni.

Şimdi çok uzaklardasın ama her an aklımdasın olurda bir gün bendeki seni merak edersen aç kalbimi bak işte tam oradasın…

Seni çok özlüyorum, seni deliler gibi seviyorum, şimdi nerdesin bilmem ama dönüşünü büyük bir heyecanla bekliyorum.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 En Güzel Sözler