Güzel Sözler

Dini Sözler

Özel Günler

Spor Sözleri

Vefat Mesajları

Vefat Mesajları Vefat Mesajları

Gelir ölüm aniden hiç hesapta yok iken kaçamazsın asla Azrail’den asla kurtuluş olmaz ölümden her zaman güçlü tutalım imanımızı merhum/merhume bekler bizden duamızı Rabbim cennet eylesin mekanını Allah rahmet eylesin başımız sağolsun.

Dilerim günahları sevaplarından az olur hesabı çok kolay olur mezarı cennet bahçelerinden bir mekan olur en içten dileklerinizle üzüntünüzü paylaştığımızı bildirir başsağlığı dileriz.

Ölenle ölünmüyor ama acısı da asla geçmiyor insan sevdiğini kaybedince çok üzülüyor ama ne yapsın elden bir şey gelmiyor dilerim mekanı cennet olsun mezarı rahat ve refah içinde olsun yattığı yer cennet bahçelerinden bir yatak olsun cümleten başımız sağolsun.

Çok sevdiğimiz merhum/merhumenin ölümü bizleri derinden yaralamıştır bizlere çok içten üzüntüler yaşatmıştır Rabbimden dileğimiz mekanı cennet olsun Allah rahmet eylesin başımız sağolsun.

Bir asker daha şehit oldu bu toprakta Rabbim gani gani rahmet eylesin vatanı bayrağı ve milleti uğrunda şehit olana rabbim sabır ihsan eylesin geride kalanlarına acımız çok büyük başımız sağolsun.

Bir acı daha katıldı acılarımıza bir ayrılık daha girdi ayrılıklarımıza Allah rahmet eylesin çok kıymetli sevdiğimiz hocamıza dileriz mekanı cennet olur rabbim rahmet eylesin başınız sağolsun.

Bir sevdiğimiz daha veda etti dünyaya Dileriz mekanı cennet bahçelerinden bir bahçe olur rahat uyur mezarında çok önemli yeri vardı hayatımızda rabbim gani gani rahmet eylesin çok üzgün duygularımızla başsağlığı dileriz.

Haydi gelin hep birlikte edelim bir dua Merhum/merhume bekler bizden dua mezarında Rabbim rahmet eylesin mekanı cennet olsun sevabı günahından çok olsun dileriz hesabı kolay olsun cümleten başımız sağolsun.

Ne çok iyiliği dokundu bize hayatında isterdik şimdide olsun yanımızda varlığı mutluluk verirdi varlığımıza ama şimdi yok o çok sevdiğimiz aramızda Rabbim rahmet eylesin rahat uyusun mezarında dualarımız hep onunla olmasa da o artık aramızda Rabbim sabır ihsan eylesin geride kalanlarına hepimizin başı sağolsun..

Ölüm geldi dünyaya sevdiğimiz insanı aldı yanımızda bambaşka bir yeri vardı hem kanımızda hem canımızda hiç kimseye bir kötülüğü olmadı hayatında Rabbim gani gani rahmet eylesin dileriz rahat uyur mezarında en içten üzgün dileklerimizle başsağlığı dileriz.

Ecel geldi aldı bir sevenimizi rabbim Cennet eylesin mezar yerini Rabbim almasın gönlümüzden sevgimizi dolduramaz sala bir başkası yerini dileriz rabbimizden rahmet eylemesini paylaşmak istedik sizinle üzüntülü hislerimizi başınız sağolsun.

Gün gelir bu günlerde biter insan oğlu bu, bugün var yarın gider ama hep hatırlatır bize merhum/merhumeyi hep kalpler onun üzüntüsü ile dolar hep gönüller Rahmetliye rabbimizden rahmet geride kalanlarına sabır ihsan etmesini diler en içten duygularımızla başsağlığı dileriz.

Ölüm var bu dünyada gün gelir insan sevdiğine eder veda yeri ayrıda olsa anılarda, gün gelir olur dualarda dualarımızın kabul olması dileklerimle rahmetli arkadaşımızın mekanının cennet olmasını diliyor yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Ne kadar üzülsek de giden gelmiyor geri asla dolmuyor gidenin yeri bilmek lazım göçmeden dünyadan değeri Hakkın rahmetine kavuşan değerli dostumuza Rabbimden rahmet sevenlerine başsağlığı dilerim.

Ölümdür hayatın acı gerçeği geldi mi ecel ne ileri alınır ne geri kimse değiştiremez bu gerçeği ummadığımız bir anda hayatını kaybeden değerli iş arkadaşımıza Rabbimden rahmet diler sevenlerine yüce Rabbimden sabır ihsan etmesini dilerim başınız sağolsun. http://www.enguzelsozunuz.com/vefat-mesajlari.html

Şu fani hayatta ne yaparsak kendimize, kendimizi her an hazır ederim ahrete, her şeyin hesabı var kimse hesapsız girmiyor cennete Hakkın rahmetine kavuşan can dostuma Rabbim’den rahmet sevenlerine başsağlığı dilerim.

Bu dünya fani elbet bir gün bitecek yüce Rabbim herkesi diriltecek herkes mahşere yürüyecek kendimizi ahirete hazırlayalım kıyamet bu hiç beklemediğimiz bir anda gelecek vefat eden büyüğümüze Rabbimden rahmet sevenlerine başsağlığı dilerim.

Dünya bu her şey fani, ölüm gelir ani, her an ölecek gibi hazırlamak lazım kendimizi insan ken di kazanır ahireteki yerini Hakkın rahmetine kavuşan değerli öğretmenimize Rabbimden rahmet sevenlerine baş sağlığı dilerim.

Cennetin güzellikleri işlesin içimize Rabbim kırdırmasın kimseyi kimseye, şöyle bakmak lazım geriye söyle arkadaş hiç giden geliyor mu geriye, hakkın rahmetine kavuşan değerli dostumuza www.enguzelsozunuz.com Rabbimden rahmet geride kalanlarına sabırlar dileriz başınız sağolsun.

Rabbim mekanını cennet eylesin, mezarını cennetten bir yatak eylesin, yılanlar asla ona ilişmesin Rabbim tüm dualarımızı kabul eylesin, hakkın rahmetine kavuşan Can hocamıza Rabbim’den rahmet sevenlerine başsağlığı dileriz.

Geldiğimiz gibi bir gün gideceğiz, topraktan geldik toprağa geri döneceğiz, her ne yaptıysak hesabını mezarda vereceğiz, hakkın rahmetine kavuşan değerli patronumuza Rabbimden rahmet sevenlerine başsağlığı dileriz..,

Ne güzel anılarımız geçti onunla o şimdi dünyaya etti veda dualarımız hep onunla umarım Rabbim cennet eylesin mekanını dualarımızla üzüntünüzü paylaştığımızı bildirir merhum /merhume’ye Rabbimden rahmet geride kalanlarına başsağlığı dilerim.

Bilmek gerek değeri dünyada sevdiğimiz göçüp gitmeden yanımızda kim bilir kimler kalacak şu fani yarınımızda, hakkın rahmetine kavuşan değerli komşumuza Rabbimden rahmet sevenlerine başsağlığı dileriz.

Hiç ummadığımız bir anda gelir ölümler sevdiğimiz insan bu dünyadan göçer gider mutluluk gider alır yerini bir üzüntü bir keder Hakkın rahmetine kavuşan değerli büyüğümüze Rabbimden rahmet sevenlerine başsağlığı dilerim.

Ölüm var dünyada gelir insana ummadığı bir anda imanımızı kuvvetli tutalım başlayalım oruca namaza Dualarımız ile yakın olalım Mevlaya Hakkın rahmetine kavuşan değerli hemşerimize Rabbimden rahmet sevenlerine başsağlığı dilerim..

Ecel gelir haberimiz olmadan alır gider canımızı kapımızı çalmadan birbirimiz ile helalleşelim Azrail yanımıza varmadan Hakkın rahmetine kavuşan değerli arkadaşımıza Rabbimden rahmet geride kalanlarına sabır dileriz başınız sağolsun.

Göçüp gitti bu dünyadan dilerim çok olur sevapları günahlarından mekanı Cennet olsun inşallah dilerim yaradan dan daha dün yanımızda iken şimdi gözüp gitti aramızdan hakkın rahmetine kavuşan sayın müdürümüze derin üzüntümüzle Rabbimden rahmet geride kalanlarına sabır ihsan eylemesini dilerim başınız sağolsun.

İnsan beklemeli her an eceli alıyor gidiyor canı vermeden haberi imanımızı kuvvetli tutmalı düşünmeliyiz geleceği bu şans bir daha gelmez geri hakkın rahmetine kavuşan değerli abimize derin üzüntüler içinde Rabbimden rahmet diler geride kalanlarına sabırlar dilerim başımız sağolsun.

Dostluk böyle günlerde belli olur dost dediğin iyi gün kötü gün ayırt etmez hep seveniyle beraber olur bir bakarsın yarın bende olmam dünya da ecel bu bellimi olur Hakkın rahmetine kavuşan canımdan çok sevdiğim can dostuma Rabbimden rahmet sevenlerine baş sağlığı dilerim başımız sağolsun.

Değer bilmek lazım yanımızda iken helalleşmek lazım bu dünyadan göçüp gitmeden belki kalbini kırmışızdır bilmeden elimizi çabuk tutalım Azrail kapımıza gelmeden hakkın rahmetine kavuşan değerli arkadaşımıza Rabbimden rahmet geride kalanlarına sabır dileriz acımız çok büyük başımız sağolsun.

Hakkın rahmetine kavuşan değerli hemşerimizin vefatından dolayı çok üzgün olduğumuzu paylaşır siz değerli hemşerimizin ailesine sabırlar dilerim Rabbim mekanını cennet eylesin başımız sağolsun Allah rahmet eylesin.

Ölüm bize aldığımız nefesten daha yakın değerini bilmek lazım yaşadığımız zamanın Azrail bu gelir birgün alır canımızı ansızın Hakkın rahmetine kavuşan kıymetli şefimize Rabbimden rahmet geride kalanlarına sabır ihsan etmesini dileriz derin üzüntüler içindeyiz acımız büyük başımız sağolsun.

Rabbim kabul etsin dualarımızı kolay etsin hesabımızı cennete cevirsin kabristanımızı güçlü tutalım imanımızı yakmayalım öteki dünyamızı hakkın rahmetine kavuşan canımız ablamıza rabbimden rahmet geride kalanlarına sabır ihsan etmesini dileriz acımız çok büyük başımız sağolsun..Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

Güzel Mesajlar

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER

Özlü Sözler

Yeni Eklenenler