Güzel Sözler

Dini Sözler

Özel Günler

Spor Sözleri

Terketme Sözleri

Terketme Sözleri Terketme Sözleri

Hayata bir başına bırakıp terk edip gittin ya beni, mutlu gün yüzü görmesin o güzel yüzün, bırakıp gittiğin gibi terk edil bir gün, ben gibi.

Uçsuz bucaklarda arayıp bulduğum, hayallerimi güzelleştiren, bir ömür sımsıkı sarılabileceğim en büyük aşkım iken, terk edip yalnız bıraktın beni ey sevgili!

Yeniden gülen gözlerim, seninle tutuşan ellerim, ve yıkılması güç hayallerim Terk edip gidişine nasıl dayanır söylesene SEVGİLİ!

Yalanlarınla boğdun beni, umutlarımı çaldın, yalnız bir başına bırakıp çekip gittin ya sende ben gibi beter ol.

Sokaklarda sen için söylediğim o mutlu şarkıların yerini şimdi yüzümden akan gözyaşlarım aldı gitti terk edip gittiğinden beri, umutsuz ve hüzünlü şarkılar sarar bedenimi sensizlik bir başına bıraktığı günden beri…

Giderken Allah’a emanet edip giderler bizi, çünkü onlar gibi kulca değildir Allah’ın bize bitmez sevgisi…

Seviyorum seni, benden başka sevemez kimse seni, sensizlik bana ölüm diyen senin ardına bakmadan çekip gitmesi nedir söylesene sevgili!

Ah bir içimden geçeni bilsen, seviyorum deyip gidişine anlam versem, uğrunda bu dünyaları sererim beni terk edip gitmezsen.

Sev dedin de sevmedik mi? Gel dedin de gelmedik mi? Bırakma dedin de bıraktık mı? Yaşanan bunca güzel şeyden sonra şimdi terk edip gitmek nedir?

Yaşanmış duygularımla, bölünmüş uykularıma, dolu dolu seven aşkımla, bir başıma kalışımla yine aramam seni düşünme çek git hadi sana güle güle…

Terk edip gitmenle bitseydi bende ki aşk, o gözlerinin bana baktığı her anda sızlayıp yerinden atmazdı bu yürek.

Ne yaparsan yap bil ki; Terk edip gittin ya elbet sende terk edilip kalırsın bir gün acılarınla…

Yalnız başına kalıp yalnızlık nedir anladığın gün anlarsın terk edip gitmenin ve yalnızlığın vermiş olduğu doyasıya ızdırabı, işte o gün anlarsın yalnızlığın ne olduğunu ve o gün anlarsın terk edilmenin ne bitmez bir acı olduğunu.

Hiç yakıştı mı sevdiğini terk edip gidişin, mert odur ki terk edip gitmez sevdiğini.

Ne sevecek gücüm var, ne de sevdirecek, ne yaşayacak aşkım var, ne de yaşayacak, her sevip aşk yaşamak istediğimde terk edilmeyle kaldı geriye bana koca bir aşk birde ardında ihanet.

Ben aldığın nefesin, gelen rüzgarın ve gördüğün rüya kadar yakının olduğumu sanmışken, sen verdiğin nefes, esip geçen rüzgar ve kabus dediğin rüyalarmışım ki terk edip gittin beni.

Yanıma gel yanı başıma, bırakıp gitme, terk etme beni bir başıma, yalnız koyma sensiz gecen günlere… gidişin geçmez acılar getirir öldürür beni SEVDİĞİM!

Ayrılan kalplerimizin nedeni terk edip gitmen değimliydi, sevip te ardından bırakıp giden varlığın değil yokluğun değimliydi, söylesene sevgili bizi bu hallere koyan yalnız başımıza kalışımız değimliydi.

Ne çok severdik birbirimizi, ayrılamayız der hep mutlu mesut yaşardık, ne bilirdim ki sözlerin, mutluluğun, sevincin, aşkın terk etmek olduğunu ne bilirdim ki söylenen bu sözlerin hep yalan dolan olduğunu. Söylesene ne bilirdim terk edip gitmenin ne olduğunu. http://www.enguzelsozunuz.com/terketme-sozleri.html

Kaderinle yalnız başına kalmak ne bilmezdim, aşkını yarım yaşamak ne hiç bilmezdim, oysa şimdi oturup ağlarım yalnızlığın ve terk edilmenin ne kötü acılar çektirdiğine…

Bırakıp gittin beni kalan bitmez hayallerimle, bırakıp gittin beni bitmez umutlarımla, terk edip gittin ya sende kal yarım yaşanmışlıklarınla…

Gece gündüz ağlarım, yaşadığım güzel günler gelir aklıma, terk edip gittin ya yaşarım şimdi en bitmez anılarımla…

Yalnız bir yolda yürüyorum sensiz, beni terk edip gittiğin o yalan dünyana, kader, hüzün, gözyaşı hepsi benle gideceğim yerde, yürüdüğüm sensiz yollarda…

Ne ben eski benim nede sen eski sensin, gidiyorum arkama bakmadan ne senin sevgine muhtacım nede sana, elveda sevgili!

Seni ne çok sevmiştim ben, yıktın tüm hayallerimi yarınlarımı senin üstüne kurmuştum ama anladım ki deymezmişsin sen benim ne sevgime nede aşkıma unut beni unutacağım gibi seni.

Çekip gittin arkana bakmadan, neden! Beni hiç mi sevmedin. Yalanmış seni seviyorum demelerin, ama şunu unutma senin beni terk ettiğin gibi dilerim ki senide terk eden biri çıkacaktır karşına işte o zaman beni anlayacaksın sende sevgili!

Sen benim aşkımı hiçe saydın gittin başka kollara mutlu musun beni terk ettiğin için beli ki de hiç aklına gelmiyorum ama ben unutmadım seni hatırımda kalan yalanların ve vicdansızlığın.

Sensizde yaşarım ben, gözyaşlarım süzülse de gözlerimden yine sana dönmeyeceğim, ne kadar seversem seveyim yüreğime gömeceğim senin sahte aşkını, şimdi seni terk ediyorum seni seven öldü başın sağ olsun.

Gitmek istiyorsan git sana dön diyemem beni sevmeyeni ben hiç sevemem sen bana çok gördüğün sevgini başkalarına verdin seni af etmemi bekleme benden.

Yüreğimde fırtınalar kopsa da sana olan aşkım bitti yitirdim sana olan güvenimi belki de seni unutmam zor olacak ama seni yüreğimden söküp atacağım kim bilir yeni sevdalara yelken açacağım ve seni unutacağım sevgili!

Ne güzel başlamıştı aşkımız yeminler etmiştin beni terk etmeyecektin asla bir başkası olmayacaktı, başka gözlere bakmayacaktın ne oldu sevgili bir başkası için terk ediyorsun beni.

Pişman olurda geri dönersen beni bıraktığın yerde bulamayacaksın şimdi güle güle git ardından bakmadan git ki döneceğin yerin olmasın güzelim!

Odam buz gibi yine seni düşünüyorum fırtınaya tutulmuş gibi titriyor bedenim bırakıp gittin beni terk ettin sana olan aşkımı hiçe saydın sen beni hiç mi sevmedin kalbi kırık bıraktın ve ben sende bittim sevgilim.

Yine anılar canlandı gözümde sevmelerin, aşkım deyişlerin heyecanla beklerdim işten çıkmanı beni aramanı birden kesildi aramaların sözlerin bittiği yerde aşkta bitermiş beni terk ettin ve gittin sevgilim.

Kapıldım gidiyorum ayrılık rüzgarına, sensizliğin karanlıklarında kaybolmuş gibiyim yıkılmış viraneyim şimdi beni terk edip gittiğin günden beri…

Seni yazmıştım kalbime, ortak etmiştim geleceğime şimdi sen yoksun yanımda hala inanamıyorum beni bırakıp terk edişine…

Sensiz yaşayamam sensiz nefes alamam derler sonra nedeni olmadan bırakıp giderler, keşke olmasaydı böyle terk etmeler.

Seni yazmıştım kalbime, ortak etmiştim geleceğime şimdi sen yoksun yanımda hala inanamıyorum beni bırakıp terk edişine…

Sensiz yaşayamam sensiz nefes alamam derler sonra nedeni olmadan bırakıp giderler, keşke olmasaydı böyle terk etmeler.

Seni yazmıştım kalbime, ortak etmiştim geleceğime şimdi sen yoksun yanımda hala inanamıyorum beni bırakıp terk edişine…

Sensiz yaşayamam sensiz nefes alamam derler sonra nedeni olmadan bırakıp giderler, keşke olmasaydı böyle terk etmeler…

[Aşkım bırakma ellerimi hani beni hiç bırakmayacaktın sensizliğe mahkum etmeyecektin nedensiz bu terk edişin anladım ki hiç sevmedin sen beni…

Hayat ne garip bir anda oluyor gitmeler hep vedasız hep terk edişler asılıyor, hep gülen yüzler ah ne vardı kesilmeseydi şu elektrikler…

Şimdi çok uzaklardasın artık gönlümden bile ıraksın bir hiç uğruna terk ettin beni, şimdi sen bana sadece bir tuzzaksın…

Neden bırakıp terk ettin beni oysa çok seviyordum ben seni senden başkası alamaz artık kalbimi, her an dua eder oldum kaldırdım elleri sen onun kabrini cennet et Yarabbi!

Ben seni sevda türkülerine yazdım yüreğime gizledim seni yalanlarınla yalan oldun terk ettin beni…

Dalgaların kayalara vurduğu gibi sen beni yüreğimden vurdun şimdi yoksun ağlıyorum çaresizliğime bu nedensiz terk edişine…

Bir yalan oldun bıraktın beni vefasızca terk ettin beni hiç ama hiç affetmeyecem seni öldürdün sen bendeki sevgini şimdi yaşar oldum sana olan nefreti…

Çok sevmiştim seni anlamıyorsun sen hiç değeri bu yaşadıklarımız hayatımızın son seferi artık terk ediyorum seni elveda ey güzel sevgili…

Ben seninle var olmuştum sen bendin bense sendim, biz bir bütündük yaşıyamazdık hani ölürdük ayrılırsak bittimi büyük aşkımız bırakıp gidiyorsun beni terk edip.

Tutulmuştum ben sana, kalbimi açmıştım ben sana, terk ettin beni bir yalan uğruna artık gelme istemiyorum, hadi sen yoluna ben yoluma.

Gidiyorum tüm umutlarımı hayallerimi yaşanmışları geride bırakıp maziye gömüyorum büyük sevdamızı, mutluluklar senin olsun acılar benim olsun seni terk ediyorum buda sana kapak olsun.

Vakit doldu terk ediyorum seni sevgili! Senle her şey güzeldi aklımdan çıkmıyor hayalleri, bu sana son elveda artık bekletemem Azrail’i arada bir ziyaret et artık kabrimi…Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

Güzel Mesajlar

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER

Özlü Sözler

Yeni Eklenenler