Güzel Sözler

Dini Sözler

Özel Günler

Spor Sözleri

Tebrik Sözleri

Tebrik Sözleri Tebrik Sözleri

Hayatı güzel kılan eşinle beraberliğinde ki mutluluktur. Bu mutluluğa erişmiş olan sizlerin bir ömür boyu huzurlu günler geçirmesini diliyor tebrik ediyorum.

Yaşamın boyu başarıların devamını, hep bugün ki gibi sevdiklerinle kutlamanı diliyor Tebrik ediyorum.

Mutluluk; dostlarının yanında olduğu anmış derler, biz yanınızda olamadık ama bilin ki aklımız ve yüreğimiz hep sizinle… Bir ömür hep bugün ki gibi mutlu olmanız dileklerimizle tebrik ederiz.

Evliliğinizin İkinci yılı, mutluluğa atmış olduğunuz en güzel yılları beraber geçirebileceğiniz bir yıl daha. Bu yılda ilk günün heyecanı ile yaşadığınız mutlulukların devamını diler tebrik ederim.

Evlilik bir bağdır. Sizler bu bağı gerçekleştiren çiftlere bir ömür mutluluklar diler bir ömür mutlu mesut olmanızı canı gönülden isteriz.

Hayat boyu sürecek bu mutluluk, sevgi dolu, heyecan dolu, birbirine kenetlenmiş ve ayrılması güç bir elmanın iki yarısı gibi kalmanız dileklerimle… Mutluluklar.

Yaşamınız boyu atacağınız bu en güzel adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki ruhum sizlerin yanında, en kötü günleriniz hep bugün ki gibi neşeli olması dileklerimle. Mutlu güzel yarınlara…

Birbirinize kenetlenmiş ellerinizin, gözleriniz içinde saklı bakışlarınızın bir ömür böyle sürmesi dileklerimle mutlu olmanızı diler tebrik ederim.

Eşiniz ve çocuklarınızla bir ömür beraber olup mutlu günler yaşamanız dileklerimle bu güzel gününüzü en içten dileklerimle kutlarım.

Bir ömür mutlu olabilmek için atılan bu güzel adımda bedenim yanınızda olmazsa bile bilin ki ruhum sizlerle… Günlerinizin hep bugün ki gibi unutulması zor, mutluluğu çok geçmesi dileklerimle… Tebrik ederim.

Sevgidir bizi yoktan var eden, sizleri saran bu sımsıkı sevginin bir ömür böyle geçmesini diler bu güzel gün gibi tüm günlerin geçmesini tüm kalbimle Yüce Allah’tan niyaz ederim.

Paylaştıkça çoğalan sevgiyi bir ömür paylaşmanızı ve hep bugün ki gibi dostlarının, ailenin yanında olmasını dilerim.

Gülümsemeyle başlayan, tebessümlerle çoşan ve bir ömür mutlu olmak için atılan en güzel şeydir aşk! Bir ömür böyle mutlu olmanızı diler tebrik ederim.

Bizleri büyüten sevgi, ayakta tutan azim, ve birbirine kenetleyen ölümsüz bir bağdır. Hep bugün ki hepimizin bir arada olmasını dilerim.

 • Sevgililer İçin Tebrik Sözleri;

 • Şu an yanınızda olmayı, bu güzel anınızı paylaşmayı, mutluluğunuza şahit olmayı, size sarılıp gözlerinizdeki heyecanın bir ömür sürmesini dilerim. Umarım herzaman böyle mutlu neşeli rahat ve huzurlu olursunuz aranızdaki bu ilişkinin her daim olması dileklerimle her ikinizi canı gönülden tebrik ederim..

  Ellerinizin birleştiği, gönüllerinizin kesiştiği, cümlelerin sevgileştiği birbirinizi kırmadığınız sımsıkı sarıldığınız hayatı doya doya el ele yaşadığınız nice günler dilerim. hayırlı olsun.

  Her gününüz birbirinizi severek her anınınız birbirinizi düşünerek her düşünceniz birbirinizi hayal ederek her rüyanız birbirinizi görerek gecsin mutluluğunuzun bir ömür devam etmesi umuduyla sizleri tebrik ederim..

  Birbirinizi kırmayacağınız en ufak üzüntüde dahi birbirinizin yanınızda olacağınız, her anınızı birbirinizle paylaşacağınız mutluğunuzu paylaşarak çoğaltacağınız üzüntülerinizi birbirinize anlatarak azaltacağınız bir ömür boyu birbiriniz anlayacağınız güzel huzurlu mutlu ve sağlıklı bir ömür dilerim sizi kalpten ve içten tebrik ederim.

  Sevgililiğinizi kalpten ve candan tebrik ederim, bir ömür boyu sağlık mutluluk huzur ve neşe dilerim. Rabbimden ellerinizin ve gönlünüzün birbirinden ayrılmadığı uzun ömürlü günler dilerim. Artık veda zamanı ben artık giderim sizi bir birbirine emanet edelim.. Bir birinize gözünüz gibi sakınarak bakmanızı isterim.. tebrikler…

  insanı mutlu eden hep yanında olan dostlarıymış insanlar hep dostlarıyla mutlu olurlarmış böylesi güzel bir günde sizi varlığımız ile daha mutlu edemediğimiz için derin üzüntüler içerisindeyiz. Böylesi güzel bir günün her zaman devam etmesi ve mutluluğunuzun şu anki gibi bir ömür sürmesi dileklerimle size saadetler diler, sevgili oluşunuzu tebrik ederim

  Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgi olduğu bu fani dünyada sevgilerinizi paylaştığınız birbirinizi hiç kırmadığınız birbirinize her zaman huzurla mutlulukla baktığınız birbirinizi her zaman anladığınız ve hiç üzmediğiniz bir yaşam dilerim. Sizleri bu güzel adımınız dan dolayı canı gönülden tebrik ederim..

  Birbirinize bolca zaman ayırabileceğiniz üzüntünüz de mutluluğunuzda acınızda neşeniz de hep birbirinizin yanında olabileceğiniz ellerinizin ve gönüllerinizin hiç ayrılmadığı, gözlerinizdeki heyecanın mutluluğun her zaman baki kalacağı hep bugün ki gibi her zaman birbirinize sevgi sözcükleri telafi edeceğiniz bir yaşam dilerim. iyi ki varsınız canı gönülden tebrikler..

 • Nişanlılar İçin Tebrik Sözleri;
 • Rabbim her şeyi bir vesileye bağlamış herşeye bir vesile katmıştır. Bu güzel günde mutluluğunuzun başlangıcı olan bu kırmızı kurdelenin de mutluluğunuza vesile olduğunu unutmayın sizleri birbirinize bağlayan ancak ve ancak içinizdeki sevgi ve birbirinize olan anlayıştır. Böylesi güzel bir günü bizimle paylaştığınız için çok mutlu olduğumuzu sizinle paylaşmak isterim . Böylesi bir güzel adım attığınız için size bir ömür mutluluklar ister hayırlı olamasını dilerim tebrik ederim..

  Hayatınızı birleştirmek için attığınız bu adımda her zaman el ele gönül gönüle vereceğiniz birbirinizi hiç üzmeyeceğiniz nice huzurlu mutlu sağlıklı ömürler dilerim. Attığınız bu güzel adımın devamının gelmesi dileklerimle bu güzel nişan gününüzü canı gönülden kutlarım tebrikler..

  Ömrünüz her zaman el ele birbirinizi severek geçsin hiçbir şey sizi üzmesin bela musibet sizden uzak olsun size gelmesin Rabbim siz acı keder vermesin. Hep mutlu olasınız hayatı birbirinizle paylaşasınız hiç bir zaman ayrı kalmayasınız bir ömür el ele tutuşasınız birbirinize attığınız bu adımın baki kalması dileklerimle nişanınızı tebrik ederim. Bir ömür boyu esenlikler dilerim..

  Birbirinize Attığınız bu adımda yüzük var artık parmağınız da olamadım nişanınız da yanınızda mutluluklar diliyorum hayatınızın bu ilk baharında hastalıkta sağlıkta mutluluk da acıda hayatın her anında olasınız inşallah hep kol kola canı gönülden tebrik ederim sizi bu mesajımda sürç-i lisan ettim ise affola..

  Tüm yaşantınız boyunca mutluluğun sizi kıskanacağı üzüntünün kederin sizden çok uzaklarda kalacağı nice ömürler dilerim. Birbirinize attığınız bu nişan adımınızı http://www.enguzelsozunuz.com/tebrik-sozleri.html da canı gönülden tebrik ederim. Darısı düğününüze inşallah..

 • Evlenenler İçin Tebrik Sözleri;
 • Bir ömür boyu mutluluklar içinde birbirinizi üzmeden hep neşe içinde bir yaşam sürmenizi dilerim. Rabbim sizi her zaman hep ilk gün ki gibi birbirinize devamlı aşık ettirmesi ve huzur içinde bir yaşam sürmeniz dileklerimle kalbiniz ve elleriniz birbirinizden ayrılmasın tebrikler.

  Aşkınızın ölümsüzleştiği sevginizin neşenizin mutluluğunuzun huzurunuzun baki kaldığı sevgi sözcüklerinin havada ucuştuğu birbirinizi her an bir sonraki gün olmayacak gibi saracağınız seveceğiniz mutlu edeceğiniz bir ömür dilerim. Tebrikler.

  Sana eşinle beraber bir yaşam boyu sağlık huzur mutluluk diler birbirinizden hiç kopmayacağınız her zaman birbirinizin arkasında duracağınız ne olursa olsun birbirinizden kaçmayacağınız hastalıkta sağlıkta iyi günde kötü günde devamlı el ele tutuşacağınız birbirinizden devamlı elektrik alacağınız elektriğinizin hiç kesilmeyeceği bir ömür diler sizi kalpten tebrik ederim..

  Birbirinize ebedi olarak adım attığınız, bu sevgi yolun da, her zaman birbirinizin kanında canında dört bir yanında olacağınız birbirinizden başka hiçbir şey görmeyecek kadar kör olduğunuz ellerinizin ve gönüllerinizin hiç ayrılmayacağı birbirinizden uzakta dahi olsanız sevginizi ve aşkınızı hissettireceğiniz güzel bir evlilik diler sizleri tüm kalbimle tebrik ederim…

  Bir ömür yaşam boyu birbirinizle beraber ilerlemeye karar verdiğiniz bu güzel günün size güzellikler getirmesi mutluluğunuzu baki etmesi üzüntünüzü eksiltmesini bir ömür boyu hep bugün ki gibi sevginizin ve aşkınızın hep yepyeni kalması dileklerimle sizleri tebrik ederim. Bir yastık da kocamanızı temenni ederim.

  Ellerinizin birleştiği, gönlünüzün bir bütün olduğu güneşin üstünüze doğduğu üzüntülerinizin solduğu birbirinize olan aşk ışığının hep önünüzde olduğu gölgelerinizin hep ardınızda kaldığı tüm güzelliklerin hep başucunuzda durduğu bir ömür diler. Böylesi güzel bir adımdan dolayı sizleri tebrik ederim.

  Bu mutlu gününüzde yanınızda olmasam da böylesi güzel bir anınızı sizlerle paylaşamayacak kadar uzakta da değilim. Bir beyaz güvercin uçuruyorum size huzur mutluluk neşe sağlık ve huzur getirmesi dileğimle bir ilişkiyi ayakta tutan birbirinize olan güveninizdir birbirinize olan güveninizin bir zerre dahi eksilmeyeceği birbirinize bir ömür sımsıkı sarılacağınız aranıza şeytanın dahi giremeyeceği bir ömür diler sizleri tebrik ederim.  Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


  facebook Twitter

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
  Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

  1. Yaşanılacak tüm güzel günlerin hep bugün ki gibi olması dileklerimizle sizleri tebrik eder kocaman öpücüklerle öperim.

  Güzel Mesajlar

  Resimli Sözler

  TÜMÜNÜ GÖSTER

  Özlü Sözler

  Yeni Eklenenler