Güzel Sözler

Dini Sözler

Özel Günler

Spor Sözleri

Sevgiliye Uyku Mesajları

Sevgiliye Uyku Mesajları Sevgiliye Uyku Mesajları

İstemem beni senden başkası sevmesin sevgilim, sen bana yetersin başkası asla gelmesin, her an aklımda, her an hayalimdesin sevgilim, sana iyi uykular Rabbim sana rahatlık versin.

Gökyüzü siyaha bürünüp gece olduğunda sen kendi yatağında ben kendi yatağımda dua ederim her gece hiç usanmadan yaradana, Rabbim sen onu bana bağışla, buluşalım hiç olmazsa rüyalarda, iyi uykular sevgilim bir öpücük yolluyorum kalbimden sana…

Her başımı yastığa kattığımda uyku ağırlaşıp gözlerimi kapadığımda seni göreyim aşkım sadece rüyalarımda sen benim her şeyimsin hem bugünümde hem yarınım da iyi uykular bir tanem bu canım yalnız sana feda…

Akşam olup ayrıldığımızda bir hüzün oluşur aklımda seni çok özlerim hayalin olur her bunu yaşadığım da, iyi uykular sevgilim seni çok seviyorum kalbimin en güzel yerindesin çıkmak bilmeyen aklımda.

Seni kalbimin en kötü yerine katasım var çünkü seninle güzelleşir her şey oranın da bu güzelliğe ihtiyacı var yalnız seninle olmak isterim yar hadi ben uyudum sana tatlı rüyalar.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana Rabbim en güzel rüyaları göstersin sana, beni de katsın rüyalarına seninle olmak inan sevgilim bambaşka mutluluk verir bana, hadi iyi uykular bir tanem emanetsin yüce Allah’ıma…

Başımı yastığa kattığımda gelmiyorsan aklıma sabah zor olur uyuyamam asla seni seviyorum bir başka her zaman ol benim yanımda koşarım hep biz yarınlara iyi geceler aşkım en güzel rüyalara…

Seninle olmak çok güzel sensin sadece bana özel umrumda değil ister deprem olsun ister sel senin bana sevgin yeter seninle yaşamak bambaşka ömrüm buna bedel iyi uykular sevgilim benden sana sevgiler…

Hiç aklımdan çıkmıyorsun her an hayallerimde bulunuyorsun seni çok sevdiğimi biliyorsun iyi uykular sevgilim sen www.enguzelsozunuz.com bunu asla unutmuyorsun.

Geceye yazdım seni ne olur anla beni süsledin hayallerimi sağladın en güzel günlerimi seninle dolduruyorum düşüncelerimi iyi uykular bir tanem yolluyorum sana en kalpten sevgilerimi…

Yaşamak senle güzel, hayatım senle oldu özel, senin için ödemeye razıyım bir bedel, yeter ki yanımda ol ver bana bir el, iyi uykular sevdiceğim inan şimdi seni düşünmek bile çok güzel.

Dün gece istemeden yapmışım bir hata sana iyi geceler demeden dalmışım uykuya bugün telafi etmek istiyorum hatamı affet benim hatamı iyi uykular sevdiğim Rabbim seninle doldursun dünyamı.

Kalbim sadece sana tutkun dilim sadece sana suskun ben sadece seni seviyorum sensin bana uygun, iyi uykular sevgilim bu yürek sadece sana vurgun.

Hayat bir başka güzel seninle getiriyorsun beni kendime en mutlu günleri yaşıyorum seninle iyi uykular canım sana kocaman sevgilerimi yolluyorum en güzel hislerimle…

Varlığımın yegane sebebisin şu fani dünyada tek vazgeçemediğimsin ölüm senden gelsin sen bir ömre bedelsin iyi uykular aşkım sen benim tek hazinemsin.

Geceler sabahı nasıl beklerse, hasta devayı nasıl beklerse, bende seni öyle beklerim sevdiceğim, sana iyi uykular birtanem Azrail gelene dek hep ben seni beklerim..

Her an yanında olmayı çok isterim olsun yastığımın yarısı senin yarısı benim tek hayalimsin sen benim, iyi uykular sevgilim sensin benim tek ömür gerçeğim.

Bu gece yıldızlar bir başka ışıldıyor sanki, gece bir başka siyah bakıyor sanki, iyi uykular sevgilim bu yürek her gün biraz daha sana bağlanıyor sanki…

Ben kumsal olsam sen benim tek denizimsin, ben bulut olsam sen benim tek gökyüzümsün aldığım nefesim, soluduğum havamsın, iyi uykular can tanem sen benim vazgeçmediğim tek kişisin.

Gözlerimde bitsen de yüreğimde hiç bitmeyensin sen bu fani dünya da tek sevdiğim aldığım tek nefesimsin, istemem asla senden başkası asla gelmesin iyi uykular gül tanem sen benim bakmaya doymadığım tek eserimsin.

Her gecede bir hüzün saklıdır sana olan sevgim, her zaman apayrıdır bunu bana yaşatan benim sana olan karasevdamdır iyi uykular sevdam her zaman bu yürekte yerin özel ver ayrıdır.

İstemesen de benden konuşursun sen benden başkasını hep unutursun kendini hep benimle avutursun iyi uykular sevgilim, sen benim gibisini zor bulursun.

Rüyaların en güzelini göresin, sen Rabbime emanetsin sen benim en yegane hazinemsin aldığım nefesin tek sebebisin, iyi uykular aşkım sen benim için en özelsin. http://www.enguzelsozunuz.com/sevgiliye-uyku-mesajlari.html

Gecenin huzuru mutluluk versin sana, kalbinin ışığı çıkarsın geceni aydınlıklara, seninle olmak mutluluk veriyor bana, iyi uykular canımın içi en güzel rüyalara…

En güzel yarınlar seninle doğsun mutlu günler hep sana yakın olsun kalbin hep huzurla dolsun iyi uykular sevgilim inan bu yürekte çok seviliyorsun.

Gecen bir başka güzel geçsin, en mutlu gündüzler senin için gelsin, iyi uykular can tanem sen hep huzura mutluluğa eresin, Kimseye güvencim yok sen sadece Rabbime emanetsin.

Gece karanlığı bastırdığında uykun gelip gözlerin ağırlaştığında seni Rabbime emanet ediyorum rahatlık versin sana uykunda, iyi uykular sevgilim gör beni inşallah rüyalarında…

Geceler sessiz yarınlar seniz olmasın yegane sevdiğimsin senden başkası olmasın, iyi uykular sevgilim hemen gel özletme bu ayrılık hasret olmasın.

Resmin var aklımda adın geçer her anımda olayım seninle hep yarınlarda gel hadi yanıma iyi uykular sevgilim darısı beraber uyuduğumuz uykulara…

Rabbim rahatlık versin sana göresin hep benli rüyaları, iyi uykular sevdiğim seninle bir başka güzel yaz akşamları…

Bu gece sana sevgimi gönderiyorum seni her türlü kabuslardan korusun diye en güzel rüyalar seninle olsun iyi uykular cantanem mutluluk getirsin sana yarınlar…

Güneş senin mutluluğun için doğsun her günün diğerinden her zaman güzel olsun iyi uykular sevgilim dilerim yaşamak seninle hep el ele olsun.

Sensiz mutluluğu asla istemem ben seni sevdim başkasını göremem, kim gelirse gelsin senden asla vazgeçmem, iyi uykular sevgilim ben senden başkasını sevemem.

Bir günüm daha sensiz geçti sensizlik çok kötü bana dünyayı zehir etti bu garip seni çok özledi iyi uykular bir tanem ayrı kalsa da bitmiyor kalbimin sana olan sevgisi….

Bir gecem daha sensiz geçecek ömrümden bir gün daha gidecek dilerim hep senli olsun gelecek, iyi uykular sevgilim bilmiyorum bu sensizlik nasıl geçecek.

En rahat uykular seninle olsun, Rabbim en güzel rüyaları sana sunsun her gecen huzurlu ve mutlu olsun, iyi uykular sevgilim her gecen diğerinden daha mükemmel olsun.

Hayatımsın sen benim tek hazinem hiç vazgeçmediğimsin aldığım nefesimsin iyi uykular canparem sen gelmezsen ölüm gelsin.

Her an aklımda her zaman hayallerimde olmanı isterim yanımda yarınlarımda iyi uykular sevgilim Allah rahatlık versin oluyorsun hep dualarımda…

Aşık ettin sen kendine beni düşünür oldum seninle geleceği, oldun bir anda gönlümün vazgeçilmezi, iyi uykular sevdam dilerim melekler korusun hep seni.

Sevgin seyirlik değil ömürlük olsun, bu can canıma yoldaş olsun, gözlerini kapatıp uykuya daldığın da gördüğün rüya hep benli olsun, iyi uykular sevgilim melekler seni hep korusun.

Gecenin sessizliğinde huzur bulasın gündüze mutlulukla uyanasın sen benim yanımda hep olasın iyi uykular birtanem sen bu gönülde hep sevilerek bulunansın..

En güzel günlerim başlar seninle uyanıyorum hergün attığın mesajın sesiyle bilsen ne mutluyum ben seninle iyi uykular sevgilim seviyorum seni ölesiye..

Seninle mutlu her anım seninledir hep dualarım ben güne nasıl sensiz başlarım feda olsun sana bu canım iyi uykular aşkım ben yalnız seninle olayım..

Aşkımı anlatmaya yetmez ne bir defter ne bir kalem sensin benim vazgeçilmez hazinem iyi uykular can tanem yaşama vesilem sen olmazsan ben ölem ..Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

Güzel Mesajlar

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER

Özlü Sözler

Yeni Eklenenler