Güzel Sözler

Dini Sözler

Özel Günler

Spor Sözleri

Sevgililer Günü Sözleri

Sevgililer Günü Sözleri Sevgililer Günü Sözleri

Gel güneş ısıt ama yakma yüreğimi, rüzgar gibi sar ama savurma bedenimi sevebildiğin kadar sev ama bırakıp gitme beni bebeğim. Sevgililer Günün Kutlu Olsun

Sen benim yalnızca bu güzel günde değil bir hayat boyu canda cansın ey sevgili. Sevgililer günün kutlu olsun.

Seni göremiyorum hayalin karşımda , sesin kulağımda ya özlüyorum ya da çıldırıyorum aşkım. Sevgililer günün kutlu olsun seni çok seviyorum.

Sensiz hiçbir şey görmez bu kalbim, sensiz yaşayamaz seni çok seviyorum inci tanem Sevgililer Günün Kutlu Olsun.

Sen yasak düşlerimin içinde özgür sevdamsın. Sen kaçak umutlarımın vazgeçilmeyen gerçeğisin sevgilim. Bugünün Kutlu olsun. Seni seven sevdan…

Sevgilim yanında değilim ama kalbin her an senin için çarpar, bu can seninle var seninle yaşar sol yanım. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Meleğim.

Allah’ım ne olur bu sevda bitmesin. Bütün dualar bizimle olsun. Bu güzel günümüz daim ve ebedi olsun SEVGİLİM.

Nefes diye çektiğim ciğerlerimde aşkın dolaşır canıma can verirsin Birtanem iyi ki var ve iyi ki benimlesin. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Aşk sevda öyle bir ateştir ki düştü mü gönülle yanarda yakarda, hep yanmak dileği ile bugünümüz alev alev yansın. Sevgililer Günün Kutlu Olsun.

Ne güzel bir cümledir ki seni seviyorum demek sevgiline, işte o an hiçbir şey bu kadar mutlu edemez ne kadını ne erkeği bu mutluluğun sonsuz olması ümidi ile Sevgililer Günün kutlu olsun Bebeğim.

Sevgin bir yorgan gibi ürperen tenimi sardı, yanımda değilsin ama yüreğim baş ucunda, sensiz bende bir ölüyüm buralarda seni seviyorum Sevgililer Günün Kutlu olsun Sevgilim.

Kendinden vazgeçecek kadar sev beni, sonu hüsranla bitse bile ölene kadar bırakma ellerimi, bırak titresin yüreğin, bırak yerden kesilsin ayakların, bırak aşık olduğun insan için harca her şeyini vazgeçilmezim. Sevgililer Günün kutlu ve mutlu bir ömür boyu sürsün.

Nefes diye seni çektim içime, bilmezdim her nefeste kaplarsın benliğimi ruhumla severim seni cennet kokulu meleğim. Sevgililer Günün Kutlu Olsun.

Sen yağmur damlası gibi düştün yüreğime, okyanus olup biriktin gönlüme sen benim bende senin oldum ebediyen sevgilim. Birlikte geçireceğimiz Nice Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun.

Sevdiğine özlem duyarsın, hasret çeker değer verirsin ve en önemlisi onun yeri başka dersin. Gönlümde hep başka yeri olan sevdam Bu güzel gün bizlere armağan olsun.

Yaşamak ne güzeldir sevgili, severek sevilerek bu eşsizliği tadarak bilerek Can tanem. SEVGİLİLER GÜNÜN kutlu olsun.

Geceler uzun, geceler karanlık ama bütün korkulardan uzak bir sevdadır böylesine yaşamak Birtanem. Sevgililer Günün Kutlu Olsun.

Yeri geldi ayrılıklara ağladık, yeri geldi hasretlik özlemleri yaşadık ama kalbimize koyduğumuz sevdayı asla unutmadık inadına sevdalı yaşadık MELEĞİM. Seni seviyorum iyi ki hayatım bir parçası ve bugünümün ışığı gibi parlayanımsın.

Kur olup yanan yüreğimle, her gece bölünen uykularımla, mısraların şarkıların dili ile seni çok seviyorum bebeğim. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Bir damardan ne kadar çok kan geçerse , yaşam ölüme ne kadar değerse sende benim için o kadar değerli ve özelsin Meleğim. Seni seviyorum bu gün bizim olsun Sevgilim.

Sevgi var ya şu sevgi nasıl desem aşk var ya kanıma düşen cemre canımdaki can var ya anlatılmaz yaşanır bu sevdam. Sevgililer Günün Kutlu Olsun.

Aynı türküyü söylüyorsa yüreklerimiz birlikteyiz demektir. Şuan yüreğimde sevgi türküsü var seninde eşlik ettiğini biliyorum aşkım. Seni seviyor ve bu güzel sevgililer gününü kutluyorum.

Sevgi bir tutku, tutku bir gaye , gaye de bir şeyleri paylaşmaksa o zaman hep yüreğimdesin Tutkum. Seni seviyorum sevgililer günün kutlu olsun.

Sevgilim deyip ellerinden tutmazsam da inan canım aşığım sana inşallah en güzel günlerde birleşen ellerle olmak dileği ile seni seviyor ve bu özel gününü kutluyorum hasret kelebeğim.

Ben senden önce kuruyan bir daldım kuş gibi kendimi rüzgara saldım. Sonunda yere çaldım farkına vardım seninle doğdum birtanem seninle olmuyor. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Ruhum yaşadıkça bu bedende seni sever, seni sevdikçe bu canda senden vazgeçmez bebeğim. Seni seven yüreğimle sevgililer gününü kutluyorum.

Bağırmak haykırmak istiyorum çok değil iki kelime seni seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bana sana sevme deseler karşılık olarak dünyayı verseler dar ağacı kurup idam etseler senden başkasını sevmeyeceğim gibi senden de asla vazgeçmeyeceğim ömrüm. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Sevgi çabadır, sevgi hayattır, sevgi dünyanın anlamı gönlün muradıdır BİRTANEM. Seni seviyorum. Sevgililer gününü kutluyor ve bugünün her yıl böyle sürmesini dilerim.

Mevsimler kışa dönüşse, güller dikene dönse, güneş sönse yine de seni seveceğim ömrüm boyunca. Sevgililer günün Kutlu olsun.

Sen yüreğimde saklısın, hayatımda cansın, varlığıma varlık, ruhuma eş yaşama sevincimsin SEVGİLİM. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Kalbime sığmayan sevgimle, anlatamadığım duygularım paylaşamadığım özelimsin CANANIM. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Ey sevgili! Sen bana Allah’ın bir lütfu, hayatın bir mucizesisin biriciğim. Seni çok seviyorum. Bu güzel günün kutlu olsun.

Baktığım her adreste sen varsın, çaldığım her kapıda sen varsın, uyuduğum uykuda sen varsın, iyi ki bu güzel ve özel günde de sen varsın. Sevgililer Günümüz Kutlu olsun.

Senin için sen hariç her şeyimi veririm ömrüm, seni çok seviyorum sevgililer gününü kutluyorum.

Sonu olmadığını düşündüğün yollardan giderken korktuğun tüm karanlıkları bir güneş gibi aydınlatıp bu yolda her daim yoldaşın olurum Birtanem yeter ki sen aydınlığına aydınlık kat. Sevgililer Günün kutlu olsun seni seviyorum.

Hiçbir şey istemiyorum sadece seni istiyorum, gözlerimi kapattığım da rüyalarımda seni görüp her gözümü açtığımda karşımda seni görmek istiyorum çok değil sadece seni birtanem. Hayatıma renk kattığın için iyi ki varsın . Sevgililer Günün kutlu olsun.

Aşkım, birtanem ben ateş sen ise mumsun benim tek korkum mumun zamanla eriyip yok olması ama doğru ya mum biterse ateş zaten söner. Sevgililer Gününü kutlar bir ömür mutluluklar dilerim.

Sevgilim o kadar senle doluyum ki insanların bana bakarken seni görmelerinden ve bu aşka nazar dolu günler yaşatmalarından korkuyorum çünkü ben seni senden bile çok seviyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Bu güzel günde birbirimizden uzakta olsak bile yüreklerimiz aynı çarpar, aynı gökyüzüne bakar, aynı nefesi solar ve aynı duyguları hissederiz. Sevgililer Günün kutlu olsun Biriciğim.

Soru sorma ey sevgili! Cevabını bilmiyorum bildiğim tek şey sana olan bu aşkın azalmadığı gibi hep artıyor olması… Sevgililer günün kutlu olsun aşkım. http://www.enguzelsozunuz.com/sevgililer-gunu-sozleri.html

Sensiz hayat bir işkence, dilimden düşmüyorsun ne gündüz ne gece, sargılarımda satırlarımdasın hece hece, seni çok seviyorum birtanem ömrümce. Sevgililer Günümüz kutlu olsun bir yaşam boyunca.

Seni kendime hep kendime sakladım bir tek kendime, kalbimin güzel ve en özel yerine, sevdiğin seni sever , sen de ver sevgini sevdiğine. Sevgililer Günün kutlu olsun Birtanem.

Seninde başında o çılgın rüzgar esiverirse seni sevdiğimi unutma bebeğim. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Yüzümde anlamsız bir gülücük, içimde sonsuz sevgi, güne keyifle başlayıp keyifle bitiriyorum. Bir şey var hayatımda anlayamıyorum, düşündüm de bir sen varsın seni arıyormuşum meğer ey Aşk! Sevgililer Günün kutlu olsun.

Sensiz hayat anlamsız nefes bile alamıyorum, uyuyamıyor, düşünemiyor, bu düşünce beni bu hale getiriyorsa gerçekleşmesi beni bitirir be gülüm. Bırakma bu yalnız kalacak ellerimi bir ömür. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Bir parça aklımda, bir parça içimdesin tüm yaşamın vazgeçilmezimsin MELEĞİM. Sevgililer Günün Kutlu Olsun.

Yüreklerimiz bir bedende bir canken bu sevdayı yaşamamak olur mu bir ömür ey sevgili! Yanımda can canımda can oldun cantanem. Sevgililer Gününümüz Kutulu olsun.

Bir kuş olup tüm engelleri aşarak yanına gelsem , varsam yanına öpsem seni, doya doya koklasam ve bir daha bırakmamacısına sarılsam. İnan bana sevgilim en büyük hediye o olur bana sevgililer gününde. Sevgililer Günün Kutlu Olsun SEVGİLİM…

 • Ayrıca SEVGİLİLER GÜNÜ ŞİİRLERİ sayfamıza da bakmanızı öneririz. TIKLAYINIZ.


 • Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


  facebook Twitter

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
  Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

  Güzel Mesajlar

  Resimli Sözler

  TÜMÜNÜ GÖSTER

  Özlü Sözler

  Yeni Eklenenler