Güzel Sözler

Dini Sözler

Özel Günler

Spor Sözleri

Sevgi Sözleri

Sevgi Sözleri Sevgi Sözleri

Can çekişen papatya yapraklarına sor seni nasıl sevip ölümsüz bir aşk taşıdığımı.

Aynı havayı tenefüs etmesekte, yaşanılan yollar uzakta olsa da, sevgi kalıcı zaman acımasızdır.

Kokunu içime çekmek, teninin sıcakIığı iIe irkiImek istiyorum, yaşama seninIe anIam katıp mutIuIuğu buIup bir daha kaybetmemek istiyorum sevgiIim.

Ben buna yaşamak demem ki ölüm derim, yüreğimde kanayan yarama el basan yok, zincirlere bağlanmış ellerim açan yok, masum masum bakan sevgime varan yok, talihsizlik derim parçalanmış yarınlarıma.

Deryalarda yüzmek isterdim, enginleri aşmak isterdim, yıldızlara ulaşmak isterdim, sevgimizi büyütmek ve deli dolu yaşamak isterdim. Ne olursun sende anla bu yüce sevgimi..

Dünyadaki denizler mürekkep olsa, ağaçlar kalem, bütün yapraklar kağıda, insanlar katip olsa bile yaza yaza anlatamazlar sana olan sevgimi.

GözIerinin içine bakıp seni seviyorum demek istiyorum, aşkın akışına kapıIıp hiçbir kavgayı duymadan gidebiIdiğim yere gitmek ve seni bir ömür sevmek istiyorum.

Sevenin sevdiğini, ağlayanın ağladığını, gülenin güldüğünü, bilmediği bir dünyada yapa yalnız kalmak ne demektir bilir misin sevdiğim.

Gözümün daldığı, yüreğimin yandığı ve aklımın kaldığı her yerdesin çünkü sen benim hayatımın ta kendisisin.

Bulutların arasından göz kırpan güneş senin kadar güzel olsaydı güneşe vurulurdum, Ama ben sana vurgunum sen benim hiç sönmeyecek sevda güneşim yeri dolmayacak yüreğimsin SEVGİLİM.

En güzel şey nedir deseler aşktır diyebilir misin? En çok kimi seviyorsun deseler adımı verebilir misin? Niçin yaşıyorsun deseler benim için diyebilir misin? Söyle sevgilim bunları yapabilir misin?

Yüzünü göremediğim bir günde, sesini duyabilme umudu ile yaşadığım bu hayat, yüzünü göremediğim için çekilmez olsa da bir gün kavuşacağımız umudu ile beklemeye değerdir.

Yaşamak küçük bir umut ve insana duyulan sevgiden ibarettir. Bu yoldaki her emek sonsuz aşk demektir. Ama gerçekten unutulmayan tek aşk sensin.

HatıraIar küIIer arasında kayboImuş bir ateş parçasına benzer. Bir gün bu küIIeri kavuşturacak oIursan uzakIarda seni seven birinin oIduğunu unutma…

Kim satın alabilir ki kuşların uçuşunu, çiçeğin nazlı bükülüşünü, bir tomurcuğun açma umudunu ve dünyanın en büyük aşkına sahip olmanın verdiği mutluluğu…

Hayatı güzelleştiren insanların güzelliğidir. Kimi çaba harcayarak bir güzellik yapmaya çalışır kiminin ise varlığı en büyük güzelliktir. Tıpkı senin bendeki varlığın gibi…

Hep sen, hep sen önce sen sonra sen , geçmişte sen gelecekte sen, dünyada sen ahirette sen , yanımda sen uzakta sen, bugünümde sen yarınımda sen, hayalimde sen rüyamda sen, ben bile senim SEVGİLİM. http://www.enguzelsozunuz.com/sevgi-sozleri.html

Avunmak gereksiz kalbi hasar görmüş hastayı tedavi edemem ama biraz da yaşamasını sağlarım çünkü onu bekleyen biri var.

Aşk iki kişiliktir ancak şu anda acısını ben tek başıma çekiyorum.

Yaşam gücümü her gün alırken senden olur ya ecel gelir göçerim bu alemden bir ufak fısıltıyla yeter ki seslen sesini o dünyadan duyup yanına gelmezsem namerdim.

Varlığımdan rahatsızlık duyuyorsan eğer, öldürürüm kendimi karşına çıkmam, Seni rahatsız eden aşkımsa üzgünüm sevgilim buna engel olamam.

Bir gün bahar oImak istersen çiçekIerin açık oIsun, bir gün çiçek oImak istersen yüzün güneşe dönük oIsun ve bir gün birini seversen kaIbin onunIa oIsun.

Canım sıkılıyor canım yanımda yok diye, merak ediyorum canım şuanda ne yapıyor diye, acaba canımın da canı sıkılıyor mu canı yanında yok diye.

Gülleri alıp yüreğime bassam yetmezse yangınımın avazından küller çalsam o külleri acıyan yaralarıma basıp yıllarca ağlasam kalbinin içtenliğine erişebilir mi ki sevgili!

Sen sokakları tutuklu kılan kimsesiz bir akşamda sırılsıklam ıslanma pahasına da olsa yağmur altında seni düşünmekten yorulmayacağım tek gerçeğimsin.

Güneşe hasret bu gözlerim artık sensin tek gerçeğim başkasını mı asla bebeğim yalnızca seni seveceğim.

Havada bulut, karada umut, ağacımda yaprak gözümde yaş, attığım adım söylediğim her kelimesin bunu daha fark etmedin mi ?

PayIaşmaksa çıkarsız sevgiyi, hissetmekse içtenIiği, aramaksa dertIere çözüm, güvenebiImekse nedensiz, sonsuza kadar sevdamsın.

SevgiIi dediğin demIi bir çay gibi oImaIı şekeri ne eksik ne fazIa içince insanda bir tat bırakmaIı bazen acı bazen de tatIı hep aranmaIı ihtiyaç duyuImaIı…

Sen karanIık denizIerde kayboImamak için aranan ay ışığım, kaIbe atıIan siIinmez bir imza, gözyaşı kadar kutsaI, sevda kadar sıcak ve unutuImayacak kadar değerIisin SevgiIi.

Bir değsin gözIerin gözIerime ne hüzün kaIır gecemde ne matem, ne asiIiği kaIır denizin nede hırçınIığı, ne acı kaIır yürekte nede gözyaşı.

Gözlerindi bana içini anlatan, sözlerindi gözlerimi yaşa boğan, değerimdi sende geç anlaşılan ve unutamadiğim bir aşk vardı seni bana anlatıp unuturmayan.

Ay, yıldızlara mutluluk fısıldarken, gökyüzü sevincini yeryüzünde paylaşırken, gözyaşları içinde mutluluk gönderiyorum umut çiçeklerim hiç solmasın bir ömür bana dönebilme hayalim olsun diye…

Bir soluk kadar yakınsın bana ama çoğu zamanda yıldızlar kadar uzak dokunmak istedikçe yetişemediğim, dokunduğumda ise vazgeçemediğim sevdamsın benim.

Hiç düşünmeden çekip gittin ya, sanma yerin dolacak ve senden başkası benim olacak. Hiç olmayacak senin gibi bir sevgili ya da benim gibi deli divane sevecek biri.

Ya durgun olmalı atan kalbin, ya durmalı ya da durmadan atmalı, hançeri vurduğunda saplanmayacaksa hiç vurmamalı, sende beni benim seni sevdiğim gibi ölene dek sevemeyeceksen baştan bu sevgi unutulmalı.

Yüreğimde ne seni unutabilecek bir çaba var, nede aşkımı körükleyen bir umut var, ne seni görmeden yaşayabilecek gücüm var, ne de seni kaybetmeye dayanacak yüreğim var.

Yanıp sönen her yıldız gibi, masmavi bir umuttur bendeki bu sevda, tek umudumdur bir gün bana dönüp gönlümdeki yıldızı aydınlatman, eriyip de bitmeden.

Sana olan sevgim bir papatya yaprağına konan çil damlası kadar hafif ama yüreğinde çelik gibi serttir.

Uzakta olduğun için özlem doluyum sana, hani en güzel aşklar imkansız gelir ya belki de o yüzden aşığım sana, belki de yıldızlar gibi parlak ama dokunması mümkün olunmadığı için tutkunum sana SEVDİĞİM.

Sana anlatamadığımı sevgimi sor güllere anlatsınlar sana olan bitmeyen aşkımı, sor yalnızlığa yalnız kaldığımda sensizlik içindeki çaresizliğimi anlatsın, sor kalbime eriyip biten yüreğimi anlatsın, sor bana seni ölene dek sevip sensiz yaşayamadığımı anlatıyım da anla artık beni.

Düştüğümde kalkmayı, alevler içinde acıyı, sevmeyi sevilmeyi her şeyi öğrendim ama sensiz bir başıma yalnız kalmayı öğrenemedim SEVDİĞİM.

Seni gördükten sonra ne güneş eskisi gibi ısıttı ne yağmur eskisi gibi ıslattı çünkü sen hem güneşim, hem yağmurum, hem de hayat kaynağım oldun Sevgilim.

Acılar ve hüzünler bir yıldız kadar uzak, mutluluk aldığın nefes kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun. Sevgimiz ölümsüz, ölüm sevgisiz, Sevdamız ebedi olsun.

Hiçbir şey görmem senden başka, hadi naz etme sende kulak ver bu aşka, hiçbir kuvvet yıkamaz beni çünkü bendeki senin sevgin bambaşka…

Sevgi değer vermek değildir. Değersiz de sevilir insan, öyle bir an gelir ki sevgisi için gözünü kırpmadan canını verir insan.

Senin sevgin bir liman ben ise bir gemi uzun zaman oldu tattık biz hasreti seni o kadar çok özledim ki bekliyorum sana gelmek için ilk seferi.

Senin sevgine muhtacım anla beni başım, tacım sensin benim, tek ilacım bilsem ki son nefesimi vereceğim yinede senin yanında olacağım.

Aklım gidiyor yine hayallere, kalbim hasret kaldı senli sevgilere, sana olan sevgim bitmek bilmiyor hadi sende geliver beraber gidelim geleceğe hep el ele.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

  1. sevgi sözlerle anlatilabilir mi bilmiyorum ancak sözü söylerken sevdiğinizin göz bebeğine bakıp söylemek etkileyebilir. benim gibi uzakta yalnızlığı ile kalmak ise acı dolu bir sevgi olur.

  2. Sevmek sevilmek guzeldir seven sevilen bunu hakediyorsa ne mutlu sevebilene ve sevilene siteniz hayirli olsun efem!!!!!!!

Güzel Mesajlar

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER

Özlü Sözler

Yeni Eklenenler