Güzel Sözler

Dini Sözler

Özel Günler

Spor Sözleri

Sevenler İçin Sözler

Sevenler İçin Sözler Sevenler İçin Sözler

Kavuşmak yaşama dönmek kadar güzelse ayrılmak ölüm gelir bana! Tut elimden sevgilim Rabbım bu acıyı yaşatmasın bana..

Sevip de kavuşamayanlar felaket yaşar, sevip de buluşanlar saadet yaşar, sevip de ayrılanlar hep acı üstüne acı yaşar, öyle bakma yar şu beden bir gün bunu yaşayacak diye ödü kopar..

Ben seni şu yalan dünyanın yalan sevgisiyle değil şu kainattaki yıldızların gerçek yansımasıyla seviyorum. Tek hazinem sensin dünyaları verseler seni değişmek istemiyorum.

Şu bedenime cansın, hayatsın, tek yaşamım, aldığım nefesim, havamsın sensizliği bana yaşatmasın Allah’ım .

Bak nasıl ilerliyor zaman sevildiği biri olsun istiyor insan şimdi senle çok mutluyum buna inan belki senden önceleri vardım ama senden sonra bana yaşamak haram.

Sanma ki seni güzelsin diye seviyorum insana sevdiği en güzeldir zaten, sen kalbime yakışıyor sun diye seviyorum gerisi teferruat zaten.

Her seni seviyorum diyene değil uğrunda akıtılan gözyaşlarına inan sevmek dilde değil yürektedir. her seni seviyorum diyen gerçekten sevseydi ayrılık hiç olmazdı bana inan..

Bakma böyle duygusal konular konuştuğuma asında ben her zaman mutluyumdur o kadar mutlu olurum ki mutluluğumun sahte olduğunu kimse anlamaz…

Güneş unutursa doğmayı , ay unutursa geceleri dünyayı aydınlatmayı, sevgili unutursa sevgisini saklamayı işte bende seni o zaman düşünürüm kalbimden atmayı ..

Bu kalp seni asla unutmayacak seni hep en güzel yerinde ağırlayacak gün gelir unutursam seni eğer bil ki sevgilim bu kalp bir daha atmayacak..

Her seviyorum diyen gerçekten sevseydi her sevilen gerçekten değer bilseydi her insan sevmenin ne demek olduğunu bilseydi dünya cennet olurdu bir tanem..

Nereden bileceksin her gece kalbimi yerinden söküp her tarafın sen olduğunu nereden bileceksin sevgilim nereden bileceksin…

Sevgin ömürlük olsun anlık olmasın gözlerinde doğsun ama yüreğinde batmasın bana hasretini yaşatıp da beni yalnız bırakmasın..

Değerimi bilmeyip beni yalnızlığa terk edenleri sevginin anlamını bilmeyenleri bende unutacağım seviyorum deyip hep yüz çevirenleri..

Hasret yüreğim seni özler durur neredesin kim bilir hangi yaban eldesin sen her zaman benim gönlümdesin çık gel sevgilim eller senin kıymetini nereden bilsin..

Olmaz yüreğimde senden başkası asla bağlanmışım ben seninle hayata tek duam var şu fani dünyada hep ol yanımda koşarım seninle mutluluğa huzura ..

Seni düşündüğüm kadar zaman kalsaydı ölüme inan sevgilim ölüm diye bir şey olmazdı işte böyledir benim sevgim her seven benim gibi sevseydi zaten ayrılık hiç olmazdı..

Bilseydim aşkımızı böyle kalbine gömeceğini kalbinde bir BEN olmak isterdim kalbine her dokunduğunda BEN’ide hisset diye orada…

Tüm acılar senden uzakta olsun mutluluk hep baş ucunda dursun benim için çok değerlisin sevgilim sen her şeyin hep en güzelini hak ediyorsun..

Kurduğum her hayalde sen varsın sen şu gönlüme en güzel varlıksın her günümde farklı bir Duasın dilerim Rabbım seni bana bağışlasın..

Sen benim papatyamsın çok hoşsun bırakalım herkes kırmızı gülüne koşsun kimse papatyanın değerini bilmese de sen bu dünyada mutluluğumsun huzurumsun..

Aşkın başladığı yerde mantık son bulurmuş insanın kalbi yalnız sevdiği için atar dururmuş insan sevdiğine hep deli divane olurmuş..

Deli oldum aşkına çevirdin sen ben şaşkına sar artık beni kollarına senin yanında öleyim terk etme beni bir başkasına..

Ben seni terk etmek için sevmedim senden başkasına asla gönül vermedim ben seni bildim seni sevdim çünkü ben aşkı seninle öğrendim benim canım sevgilim..

Uzaklaşmak istesem de sana yaklaşıyorum gitmek istesem de sana dönüyorum soğumak istesem de sana yanıyorum ne etsem anlamıyorum ben seni çok seviyorum..

Sahte dünyamda gerçek umutlarla sevdiğim tek aşkımsın sen hep benim yüreğimde saklımsın sen benim her şeyimsin bir tanemsin canımsın..

Rüzgarın uğultusu aşkımızın sesi sensin şu gönlümün tek sevgilisi sen olmazsan zevk vermez bana hiçbirisi yanımda ol sevgilim olayım gönlünün yegane serserisi..

Ne olursa olsun bu kalp hep senle atacak ister yakın ol ister uzak hep seninle huzur bulacak sen benim tek sevdiğimsin bu hep böyle kalacak..

Sana güzel sözler söyleyip de gönlünü çelmek istemem ellerin ellerimde gözlerin gözlerimde sana olan aşkımı gözlerimde gör isterim bir tanem ..

Seninle olduğum her gün şu gönlüm huzur bulacak şahit olsun ki şu yazdıklarım yaşadıklarımız geleceğimizin hep garantisi olacak..

Karanlık gecelerimin ışığısın sen korkularıma cesaret’sin sen güneşimsin yıldızım’sın sen ne olursa olsun bu gönül vazgeçmeyecek senden sende ne olur gitme bu bedenden ödün verme sana olan sevgimden..

Sessizlik olmadan fırtına kopmazmış aynı gönlünün sessizliğinde aşkımın kalbinde kopması gibi dokun kalbine anla seni ne çok sevdiğimi ..

Seni hayal eder seni yaşarım sen olmazsan ben ne yaparım seni o kadar çok seviyorum ki sevgilim şu fani dünya da bir tek senin sevginle yaşarım…

Aşkımız çiseleyen yağmur tanesi gibi yavaş yavaş dolduruyor kalbimizi aynı musluktan damlayan suyun havuzu taşırması gibi aşkımızda taşıracak bir gün sevgimizle benliğimizi..

Yanında başka biri olsa da ona bağlan.’san sevdalan’san vede her gece onun yanında kalsan da biliyor ve hissediyorum kalbin sadece benim için atmakta varım her an senin aklında..

Sana olan sevdamı anlatamam ben seni düşünmeden uyuyamam cümleler yetmiyor sana olan sevdamı anlatmaya seviyorum ama gelemiyorum işte acaba bu mudur sevda bi türlü çıkmıyorsun aklımdan ..

Benim için aşkta güzel bir yan varsa oda senin kalpten sevişin duygularını ortaya çıkartan o eşsiz yüreğin seni sensiz ne edim beni sana bağlayan senin bana olan sevgin…

Çok insan tanıdım hepsine güvenilir sandım işte orada yanıldım seni de onlardan sandım sevginle kalbimi yardın işte ben yine yanıldım çünkü sen diğerlerinden farklıydın..

Nasıl bir imkansıza daha çok bağlanıyorsa insan işte bende o kadar aşinayım sana inan hani uzaktan gördüğümüz yıldız daha parlak gelirmiş ya insana belkide uzakta olduğun için tutkunum senin bu sevdana..

Hani susmak vardır kelimeden daha çok şey anlatır hani kelimeler vardır seni bana anlatır hele senin bana bakışın yok mu senin bana olan aşkını anlatır..

Dün gece yatmadan bozdum tüm sessizliği dayanamıyor artık bedenimin sensizliği avazım çıktığı kadar bağırdım sesim sana geldi mi duydun mu seni ne kadar çok özlediğimi… http://www.enguzelsozunuz.com/sevenler-icin-sozler.html

Hep seninle gönlüm ben hep seni düşünürüm sen yanımdaysan önemi var her bir günün sen yanımda yoksan bana her yer cenazedir olsa da her gün düğün..

Altı kırmızı ile çizilmiş günlerimin tek mutluluğusun sen benim hep huzurumsun lal olmuş dilimin yegane suskunluğusun ..

Ben seni ne dün sevdim ne bugün dünle bugün geçecek ben seni hep yarınlarda sevdim yarınlar inadına hep gelecek ve bu gönül seni yarınlar geldikçe seni sevmeye devam edecek..

Dünyada hep iki kör varmış biri sevdasından başkasını göremeyecek kadar körmüş diğeri de o işinin sevdasından çok başkalarını görecek kadar körmüş.

Olur da bir gün beni özlersen ve ararsan beni köşe bucak elini kalbine kat ben orada olacağım kalbinin içinde seninle tek yürek atacağım..

Seni yaban ellerden benim gibi bakan gözlerden sana seni seviyorum diyen dillerden seni içine alan hayallerden kıskanırım seni kendi gözümden sakınırım söyleyemem bahsedemem sevdiğimden..

Gecenin sessizliğinde soluduğum havanın her nefesinde yazın güneşinde sonbaharın serinliğinde her an seni düşünür seni özlerim aklıma gelirsin her seferinde son bir olsun sende ver elini elime can vereyim o güzel ellerinde ..

Olur da bir gün gidersem buralardan rüzgar ile sana sevgimi yollarım uzaklardan seni ne kadar sevdiğimi fısıldarsa rüzgar kulağından sende rüzgara beni sevdiğini söyle dudağından esirgeme beni sevdandan..

Nerede nasıl olsam da akşam vakti kim bilir hangi güneşle batsam da hangi elden son suyumu alsam da unutmam seni asla vazgeçemem sana olan sevdamdan aldığım son nefesim olsa da..

Geceye yazdım seni seninle süsledim hayallerimi seninle yazdım geleceğimi seninle yaşamak istyorum kaderimi ver hadi bana ellerini mahrum etme benden sevgini seviyorum seni ömrüm ol sevindir beni..Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

Güzel Mesajlar

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER

Özlü Sözler

Yeni Eklenenler