Güzel Sözler

Dini Sözler

Özel Günler

Spor Sözleri

Seni Seviyorum Sözleri

Seni Seviyorum Sözleri Seni Seviyorum Sözleri

Giderek seni seviyorum sözleri ile geride bıraktığı beni hiç düşünmedi ki gitmeyi seçti. Ama bilmelidi ben bir ömür seviyorum dediğimi unutmayacağımı.

Yaşadığımız bir gerçek öleceğimiz de bir gerçek, ama bu yaşam son bulana dek atan kalbimde hep senin olacağın ve oradan hiç çıkmayacağın da unutulmayacak en büyük gerçek. Seni Seviyorum Birtanem.

Karanlık gecelerde, esen sert rüzgarların estiği gibi sende dolu dolu içime esiyorsun çıkmamacasına Sevgilim.

Alma kalbimi yerinde kalsın, sökme yerinde seninle atsın, uzak durma benden bir ömür yerinde atsın SEVGİLİM.

Mesafelere takılmadan, kusurları görmeden, imkansızlıkları, engelleri aşarak ve gerekirse bu uğurda ölecek kadar seviyorum seni.

Seni ilk gördüğümde atmaya başladı kalbim, sözlerinle adım adım yürümeye ve gülüşünle beni büyülemeye başladığından bu yana Seviyorum Seni.

Seni seviyorum diye kinlenip öfke kusacaksan, sende beni sevip intikamını dolu dolu yaşa Bebeğim.

Geceyi battığında, güneşi doğduğunda, yağmuru yağdığında , seni her zaman seviyorum.

Sana seni seviyorum dediğim hiçbir zaman yalan söylemedim, yalan söylerken de hiçbir zaman seni sevdiğimi söylemedim.

Yaşamak isteyip de bir an olsun bile yaşayamadığım umutlarımsın, yıllar geçip gitse de sen her an beklediğimsin, Sen benim deli gibi sevdiğim ama sevdiğimi söyleyemediğimsin.

Sensiz yapayalnız bir başıma kalmış üşüyorum, sensiz kalmak bir uçurumda yalnız kalıp düşmekse eğer tut kolumdan bil ki düşüyorum, beni yalnız bıraktığın her an eriyip bitiyorum bırakma sar beni Sevgilim Seni seviyorum.

Kalbimin tek sahibi, aşkların en tatlısı tatlı telaşım, sevgilerin en görkemlisi ve soğuk gecelerimin vazgeçilmez ateşi Seni Çok Ama Çok Seviyorum.

Ne dün gibi nede yarın gibi, dün olduğu gibi yarın ise olacağı gibi bir ömür benim de seni seveceğim gibi Seviyorum Seni.

Her sabah seni görebilme mutluluğu ile uyanıyorsam, Yağan yağmurda tenime düşen her damla yağmuru sen sanıp doyasıya ıslanıyorsam. Bil ki bu SENİ ÇOK SEVDİĞİMDEN…

Aynı anda tüm mevsimleri bana yaşatansın, ellerini tutuğumda yaz gibi ısıtığın, saçlarına dokunduğumda bahar gibi estiğin, beyazlığınla kışı verip, aşkımızı sulayarak bereket dolu günler yaşattığın sonbahar gibisin. Sen benim deli gibi sevdiğim kara sevdamsın. ‎

Kalemimin ucundan çıkan tüm kelimeler bile sana olan sevgimi anlatmaya yetmez, yazılan her aşk bestesinde seni düşünüp düşler kursam nafile, sen hislerine kapılıp bir ömür içime sığdıramadığımsın. Seni Seviyorum BİRTANEM.

Yol olsan bir ömür yürür sana ulaşmak isterim, gece olsan asla sabahlar olmasın isterim, rüya olsan bir ömür uyanmadan uyumak isterim, sen aldığım nefes, sevdiğimsin sensiz ben yaşayamam ölürüm.

Bir anda girdin hayatıma, ümitlerimin bitmek üzere olduğu, gözyaşlarımın sel gibi akıp durmadığı, yalnız başıma kaldığım bir anda girdin hayatıma SEVDİĞİM.

Sevmek; Seviyorum diyip yüreğinle hissedebilmektir. Aşk; yanında olanı değil gelmeyecek olanı beklemektir. Bil ki ben seni yüreğimde hissediyor ve gelmeyeceğini bilsem de bir ömür bekleyeceğimi bilmendir.

İçtiğim her sigaramın dumanında sen, kimi zaman küllerinde saçların, kimi zaman ateşinde dudakların. Sen her anımda yaşayan tek nedenim, Seni Seviyorum.

Seviyorum beni sevmediğini bile bile, ama yine de umut doluyorum bel ki bir gün bakarda sende benim gibi seversin diye…

Senden önce yalnızca Allah vardı bire inanırdım. Sende geldin iki oldu. Ne olur sevgilim Seni Seviyorum de de üç olalım.

Gözlerin ışığa, kulağın sese, bedenin sıcaklığa, ruhumun seni seviyorum sözcüğüne ihtiyacı var. http://www.enguzelsozunuz.com/seni-seviyorum-sozleri.html

Sana uzak kentlerde bir yerde zamanın bir yerinde seni ve senli günleri hatırlattı bu akşam güneşi. Sensiz yaşamak zor geliyor, her an içimde, kalbimde olman ve seni seviyor olmam.

Sevinçlerimdin sen, mutluluğum, üzüntüm ve ağlayışım sen her şeyim olmuştun, şimdi bunları anlatsa birileri sana kim bilir belki de güler geçersin nerden bilebilirsin ki seni ölürcesine sevdiğimi.

Bekle desem , dünyanın bir ucunda bekler misin, karanlık bastığında her yeri yıldızım olur musun, denizlerimde fırtınalar çıktığında limanım olur musun, seni bilmem be gülüm ama ben sen her şeyin olacak kadar seviyorum seni.

Gökten umudunu kesmeyen kıraç tarlaları gibi umut bağlamışım sana ama kalmak istersem ayaklarımdaki prangalar olur musun bilmem, ama bil ki kapılar kapandığında kapın, üşürsen evin, çölünde vaham olurum senin.

Sevmediğini söylesen de, ümitlerimi kırıp, hayallerimi yıksan da bir ömür sevdim seveceğim seni.

Adam gibi sevmek ve adam gibi sevilmek çok mu zordu da bir başına bırakıp gittin beni? Belki de umutsuzca beklenişlerin son kıvranışıydı sevgimin ama bil ki olsan da olmasan da, sevsen de sevmesen de ben bir ömür seni yanımdaymış bilip seveceğim seni.

Kalbime açtığın büyük yaraların sahibi sen değilmişsin gibi uzaksın hep bana, ne kadar uzaksan o kadar yakınsın sevdama bil! Şunu da bil ki sen olsan da olmazsan da seviyorum seni.

Günü geçmiş sevdalarım var benim eskimeyen yürek acıtan, tam ortasındayım sevdanın sensiz ve acı dolu, şimdi haykırsam seni sevdiğimi duyar mısın bu sevdamın sesini.

Neden yoksun diye yanımda hep sorar oldum kendime, nasılda uzaksın bana ben aşkından yanarken, şimdi kulaklarını aç duy seni seviyorum.

Hadi uzat elini bana, can ver bu sevdaya, hiç bıkmadan söyleyeceğim sana seni çok seviyorum sen beni anlamasan da…

Gel geçmişi unutalım ver elini geleceğe koşalım, seninle tüm engelleri aşalım seni o kadar çok seviyorum ki seninle ben her türlü şart da yılmadan yaşarım.

Bağırsam herkese seni ne çok sevdiğimi, koparıp alamazlar bendeki sevgini seni o kadar çok sevdim ki bilsen vermezsin başkasına kalbini…

Hadi naz etme ver bana kalbini, anla artık seni ne çok sevdiğimi, ne yapsalar silmezler kalbimden yerini sensin kalbimin tek şaheseri.

Kan ağlayan gözlerimi güldürüp, yüreğimdeki sevgine koca mutluluk katan, beni ben yapan gönül sultanım seni çok seviyorum.

Karanlık gecelerime ışık tutan, doğmayan sabahıma güneş gibi ışıldayıp beni aydınlatan sevgili! Söyle sen ölünceye dek Sevilmezmisin.

Tatlı sözlerinle bana umut verip yıkılan dünyama hayat ve neşe veren Sensin! Sen! Sevdiğim.

Haykırabilsem dağlara, taşlara seni görmeden yapamayacağımı, seni sevmezsem öleceğimi bir söyleyebilsem sevgilim.

Güneşi önüne serip kavrulana kadar, gözümü kapatıp acı duymadan bir ateşe girecek kadar Seviyorum Seni.

Bedenimi ürperten, o tatlı öpüşünden, gözlerimin önünden, hiç gitmeyen cisminden, hiç şikâyet edemem, seviyorum seni ben.

Nice üç yıllar geçti aşkımın yok bitesi ne çıkar senin için ömrüm tükenip bitmiş Seviyorum seni yar var mı daha ötesi.

Bilsem ecelim gelecek, bilsem nefesim bitecek, bilsem içim eriyecek, bilsem hiçbir zaman seni göremeyeceğim yine de seni sevmekten vazgeçmeyeceğim sevgilim.

Her sabah uyanıp gözlerimi açtığımda tekrar uyuyup hayaller kurmak için bir nedenim var, yani anlayacağın seni sevmek için binlerce nedenim var.

Seni sevip sen tarafından sevilme düşüncesi bile beni hayat boyu mutlu edebilecek kadar güzel ve asil.

Sensiz, Yalnız ıssız ve çaresiz gecelerde, seni düşünüyorum, bu kalp senin için çarparken ben yine de seni seviyorum haykıramasam da çığlık çığlığa Sevgili…

Seni her halinle neden seviyorum diye sorardın ya işte şimdi söylüyorum ben sevmenin başka bir yolunu bilmiyorum, ne benim nede senin içinde olan bu sevginin hiç bitmeyeceğini biliyorum.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

  1. Hayat bir tercih meselesidir, Geçmişi düşünürsen masal, geleceği düşünürsen hikaye,bugünü düşünürsen gerçektir.

  2. Sevmeyene karınca yük,sevene filler karınca . Dağı bile taşır insan aşık olup, inanınca

  3. İstediğin kadar bağır, çağır. Susan birini yenemezsin..

  4. Aşk sevgisiz ben sensiz olamam ki sevgili yar

  5. es ist schön das zu lesen alLLes gute.. : çok güzel burayı okumak

Güzel Mesajlar

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER

Özlü Sözler

Yeni Eklenenler