Güzel Sözler

Dini Sözler

Özel Günler

Spor Sözleri

Regaip Kandili Sözleri

Regaip Kandili Sözleri Regaip Kandili Sözleri

Gönlümüzden gecen isteklerin dualara dönüştüğü, ellerin dualar için semalara kalktığı gözlerin damla damla yaşlandığı, ilahi esintilerin kalbimize oluk oluk aktığı Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

Engeller set çekse de araya dualar da birlesen gönüller vardır, yollar ne kadar uzak olsa da içimizde bizi birbirimize bağlayan sevgimiz vardır. Dualarınızın kabul olması dileklerimle Regaip Kandiliniz kutlu olsun.

Her amel niyetine göredir bizi bize bağlayan içimizdeki sevgimizdir, dualar bizim kalbimizdir, en kalbimizden gecen duaların kabul olması dileklerimle Regaip Kandiliniz kutlu olsun.

Gerçek sevgiler adına ne güzel dualar vardır ölüm olsa ne yazar ölümü bile ayrılık saymayan sevgiler vardır engeller aramıza girmişse ne olur ellerin semalarda birleştiği dualar vardır Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

En içten dileklerimle Regaip kandilinizin mübarek olmasını diler Sevdikleriniz ile beraber ellerinizin ve gönüllerinizin dualarda buluştuğu aranızdan ayrılık melteminin geçmediği nice kandiller dilerim.

Bu güzel günde Rabbimin rahmeti üzerinize olsun, yüzünüz hep nurla dolsun, kötülükler hep solsun, Bu güzel günde ne dileğiniz varsa hepsi kabul olsun. Regaip Kandiliniz inşallah hayırlara vesile olsun.

Regaip kandiliniz mübarek olsun. Dualarınız kabul olsun. Rabbim sizi hep korusun gönlünüzdeki sevgi hep daim olsun.

Suyun toprağa can verdiği, duaların bizi birbirimizle birleştirdiği, sevgimizin her gecen gün kalbimizde yeniden filizlendiği, Rabbimin dualarımızı kabul ettiği nice Regaip Kandilleri dilerim hayırlı kandiller.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

Güzel Mesajlar

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER

Özlü Sözler

Yeni Eklenenler