Güzel Sözler

Dini Sözler

Özel Günler

Spor Sözleri

Özür Sözleri

Özür Sözleri Özür Sözleri

Sensiz bir hayatın cehennemden farkı yok sevgili! Yanlış yaptım biliyorum affım yok, ama bu yaşam sensiz geçmiyor dön gel bana özrümü kabul et.

Ağlamanın tesellisi yok bilirim, denizler dalgalansa, rüzgarlar her bir yana esse, kalbim paran parça olsa affın yok bilirim. Ama bir şans isteyip kocaman özürlerimi gönderiyorum bir kez şans ver bunu değerlendireceğimi biliyorum.

Bir tebessüm, bir gülüşün, bir sevincindir beni mutlu kılan. Dargınlıkların bitmesi için, gülen yüzünü görmem için, ve seninle bir ömür mutlu olmam için bir şans tanı senden çok özür diliyorum.

Üzüntümü anlatmam için dilimden çıkan kelimeler bile yersiz, seni ne çok sevdiğimi söylemem için dünyadaki tüm diller yetersiz, anla beni senden çok özür diliyorum Sevgili!

Yaşanacak onca güzel şeyleri beraber yaşamak için özrümü kabul et sevgili! Seninle yaşlanıp, seninle ölmek, seninle her şeyde var olmak için bir şans tanı sevgili!

Dilim varsa da söylesem, yüreğim soluk alsa da dile gelse, zor söylemesi biliyorum, yaşanan onca üzüntüden sonra, ne olur affet beni senden çok özür diliyorum.

Gördüğüm her sevgili gözümden akan bir yaşın simgesi, yalnızlığımın vazgeçilmez eşi, affet dön bana geri, senden özür diliyorum sev beni, eskisi gibi olalım sevgili.

Hata yaptım belki de kim bilir, ama bilmelisin ki hatam belki de sana olan sevgimi anlamam içindi kim bilir, özlem dolu acılarda akan gözyaşlarımı durdur affet, özrümü kabul et dön bana sevdiğim!

Özür dilemem için bir şans versen, hatalarımı düzeltip bir ömür mutlu etsem, gördüğümde sımsıkı sarılıp bir ömür bırakmamacına sevsem.

Dilinden çıkan sözlerden belli değil mi ne çok kırmışsın beni, şimdi de bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni diyorsun. Sence sen affedilmeye layıkmısın söyle sevgili!

Özür dilemek değimlidir büyüklüğün gösterilmesi, hata yaptım, başkasına baktım, bir an yoksun sandım, unuttum, belki de çocuksu davrandım, ama asla senden başkasını sevmedim sevgilim….

Onca yıl sensiz olmanın bedelini bir hata ile ödeyip gururumdan özür dileyemedim ya, bak şimdi kocaman özürler gönderiyorum ne yarar, sen şimdi başka ellerde, başka kollarda gezerken bense sevginle yanıp kavruluyorum.

Kırdım seni biliyorum, üzdüm seni biliyorum, kahrolup ağladın biliyorum, değmezdi bu adam için dedin biliyorum, tek yaptığım sevmekti oysa beni aldattı dedin biliyorum, bende biliyorum hatta yaptım affet beni özür dilerim.

Yaptığım affedilmez bir hataydı, belki de sevgini bitirecek, belki de bensizliği kabullenmen için vazgeçilmezdi. Ama yine de bir şans diliyor bu gülleri sana gönderiyorum. Özür dilerim meleğim affet beni.

Bensizliğin gölgesinde yaşamak zordur, sensiz olup kahrolmak daha da zordur, affet beni demem ve bunu kabul edip özrümü kabul etmende zordur biliyorum. Ama bensiz yapamıyorsun ben gibi bunu biliyorum.

Güller yüzünü soldurup buruşturduysam, yalnız bırakıp bir an bile olsa seni üzdüysem senden çok ama çok özür dilerim sevgilim.

Senden çok ama çok özür dilerim ben senin kıymetini bilemedim sensiz bir hayatı seçtim inan şimdi çok pişmanım benim hayatım senmişsin ben hayatımdan vazgeçtim…

Senin gülüşünü görmek ömre bedel, gel artık bu kadar dalgınlık yeter, bu can senden af diler hadi bir gülde unutulsun mutsuz günler…

Seni kırdığım için özür dilerim, seni kırdığım için kendimi heder ederim, hadi gel de el ele verelim biz birimizi bir daha hiç üzmeyelim… http://www.enguzelsozunuz.com/ozur-sozleri.html

Tam sohbetin en tatlı anında hep sen oldun yanımda, bazen elektrikler kesildi İstanbul’da seni bıraktım bir başına… Şimdi senden elektrik adına özür dilerim. Ve eklerim unutma elektrikler kesilse de olacaksın hep sol yanımda… 🙂

Bir şans daha istiyorum senden beni bırakıp gitme bu bedenden özür dilerim en derinden hadi gel bir bak hiçbir şey değişmedi sana olan sevgimden…

İstemeden kırdım seni çok ama çok üzdüm seni inan kahrettim ben kendimi bir şans daha ver alayım kalbini ne olur affet bir Allah bilir bir de ben neler çektiğimi…

İnan çok üzülüyorum üzüntümden kahroluyorum seni çok kırdım biliyorum senden çok ama çok özür diliyorum beni affetmeni bekliyorum, seni o kadar çok seviyorum ki hep seni özlüyorum.

Seni anlamadan dinlemeden seni kırdım şimdi kendime bile dargınım senden çok özür dilerim büyük bir samimiyetle affetmeni beklerim sevgilim.

Gül yüzüne hasret kaldım, biliyorum ben senin kalbini kırdım şimdi inan çok pişmanım senden özür dilerim benim başım tacım…

ARKADAŞA ÖZÜR SÖZLERİ

Üzüntümü anlatacak söz yok arkadaşım, üzdüm, kırdım, bilmeden konuştum, affet beni özür dilerim.

İnsanız hata yaparız, arkadaşız elbet bir yerde yanlış yaparız, büyüklük affetmektir. Affına sığınıyorum affet beni lütfen.

Kıramam ben kimseyi bilirsin, üzemem kimseyi isteyerek bilirsin, bir anlık boşluğumda çıka verdi sözler üzgünüm. Senden çok özür dilerim.

En iyi arkadaşım, beni yanlış anlayanım, hatalıydım belki ama beni daha dinlemeden konuştun. Affet beni senden özür dilerim.

Elbet hatam affedilmez, ama bil ki arkadaşlığın bir ömür terk edilmez, arkadaşlığımızı bir ömür gidebilmesi için kabul et özrümü bu arkadaşlık vazgeçilmez.

Sen benim tek sırdaşım seni bilmeden meğer ne kadar kırmışım senden çok ama çok özür dilerim benim çok sevdiğim can arkadaşım…

DOSTA ÖZÜR SÖZLERİ

Dostum, yaşam boyu yanımda olan tek dostum. Bir hata yaptım kırdım seni biliyorum. Dostluk değimlidir hatayı kapatıp bir ömür bizi vazgeçilmez kılan. Üzgün olduğumu bilmeni ve özrümü kabul etmeni istiyorum.

Korkum ölmek değil, korkum sevmekte değil, korkum bir ömür arkamı kollayacak kişinin bir hatam yüzünden dönüp gitmesi. Amacım onu kazanmak diyebileceğim özür dileme sözleri ile tekrar onu kazanıp eskisi gibi dost olabilmek.

Geçmiş günlerimin tanıdığı en iyi dostum vardı, bir zamanlar bir hatamla kırdığım ve defalarca özür dileyip dostluğunu kazanamadığım ama hiç unutmadığım en iyi dostum vardı.

Kendisini görmeden edemediğim, elin tanıdığı ama dostunda vazgeçemediği tek kişi kırdım seni üzgünüm. Özür dilerim affet beni …

Dostluk güvendir, dostluk paylaşmaktır, dostluk bağdır, dostluk ölümüne olmaktır, dostluk zor günde el ele olmaktır, dostluk arkadan vurup özür dileme ile konuyu kapatmak değildir bilirim. Ama yine de senden özür dilerim Dostum!

İŞ HAYATINDA ÖZÜR SÖZLERİ

Çalıştığım sürece daha önce öyle bir hata yapmadığım gibi bu nedenle sizlerin karşısına da çıkmak istemezdim. Ancak bu hatanın bir daha tekrar edilmiceğini ve bunlara neden olduğum için de özür dilerim.

Yapılan hatanın nedenlerini açıklamama rağmen beni suçladınız. Suçlayarak belki de haklısınız bu yüzden gerçekten çok özür diler ve bir daha olmayacağına söz veririm.

Elbet çalışırken hatalar yaşarız. Benimde öyle bir hatam oldu bu yüzden gerçekten özür dilerim ama bilmelisiniz ki hatalar yapılmadıkça doğrulara ulaşamayız.

İş yerinizde yaşattığım tatsızlık için çok özür diler ve bunun tekrar edilmemesi için elimden geleni yapacağıma emin olabilirsiniz.

Çalışma hayatım boyunca başıma gelen ilk hataydı, beni kahreden bu hatanın bedeli çekip gitmekse giderim. Ama bilin ki pişmanım bu yüzden özür dilerim.

BELEDİYE ÖZÜR SÖZLERİ

Siz değerIi mahaIIe sakinIerine karşı geçici verdiğimiz rahatsızIıktan doIayı özür diIeriz iyi günIer diIeriz.

Siz değerIi mahaIIe sakinIerine karşı geçici verdiğimiz rahatsızIıktan doIayı özür diIeriz iIgi ve anIayışınız için çok teşekkür ederiz.

Sayın mahaIIe sakinIeri alt yapı çalışmalarımız dan dolayı bazı yerlerde yollar trafiğe kapatılmıştır. İstemeden oluşturduğumuz bu geçici sıkıntıdan doIayı sizlerden çok çok özür diler kısa zaman da çalışmaların bitip yolların açılacağını müjdelemek isterim.

Siz çok kıymetIi vatandaşIarımıza karşı geçici verdiğimiz rahatsızIıktan doIayı özür diIeriz iIgi ve anIayışınız için çok teşekkür ederiz.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

Güzel Mesajlar

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER

Özlü Sözler

Yeni Eklenenler