Güzel Sözler

Dini Sözler

Özel Günler

Spor Sözleri

Günaydın Sözleri

Günaydın Sözleri Günaydın Sözleri

Günaydın elma yanaklım, Günaydın zeytin gözlüm, Günaydın kiraz dudaklım, Günaydın kara kaşlım, Günaydın meyve dükkanım.

Beni ben yapan,bugünüm, yarınım, karanlık gecelerimi güneşi ile aydınlatan sultanım Günaydın.

Güzelliği ile güne ışık saçan sevgilim Günaydın yeni bir günün başlangıcına…

Sabahın ilk ışıklarında bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi ise usulca yüreğine bırakıyorum Sevgili. Günaydınlar…

Her sabah uyanıp yüzüne değdirdiğin su damlaları benden sana günaydın öpücükleri olsun ey güzel sevgilim.

Her uyanışında aklına gelip güneş gibi sarayım, rüzgar olup okşayayım tenini, yanağından öpücük kondurup günaydın diyebileyim sevgilim.

Uzaklar bizlere mesafeler yaratsa bile bil ki her sabah uyandığında yanı başındaymış gibi öpücük kondurup Günaydın demeyi kesmeyeceğim MELEĞİM.

Sensin benim her şeyim, gecem, gündüzüm hiç solmayan güneşim sende olmazsan kim aydınlatır günümü, Günaydın!

Adınla başlıyorum hayata, güneş gözlerin gibi tüm bedenimi yakıyor her düşümde seni görüp uyandığında günaydın diyebilmek gibi…

Bu sabah uyanıp gözlerimi açtığımda sen ol yanımda, sadece bu sabah değil her sabah uyandığımda sen ol yanımda. Günaydın Meleğim.

Sensiz bir gece daha gözlerimi kapatıyor ve gecenin ardından doğan güneşin seni bana getirmesini diliyorum. Günaydın…

Günün aydın olurken kalbin hiç bensiz olmasın, kalbin benimleyken de günün hiç bensiz olmasın Birtanem. Günaydın…

Güzelliğin rüya gibi, gözlerin ise bir rüyanın verebileceği en muhteşem eser gibi, rüyalarımı süsleyen, güne merhaba diyebileceğim gerçeğim Günaydın…

Her sabah uyandığımda günü seninle anıyor ve her sabah olduğu gibi bu sabah ta mesajımı sana gür ağrırken atıyorum meleğim. Günaydın Hayat ışığım.

Sensizlik beni sarmışken her uyanışımda seni göremezken, bedenim kaçıncı sabahtır senden ayrı bilemezken, yaşam anlamsızlaşıyor yapa yalnızken dön artık sevgilim sensiz kimseye Günaydın diyemezken .

Ağlayan gözlerime ışık tutan, yağmur sonrası güneş gibi parlayan, hayatımı gökkuşağı gibi saran sevgilim Günaydın.

Her sabah atığım Mutlu Sabahlar mesajını sen okumaya başlarken bile ben senin adına şiirler yazmış olurum Birtanem.

Bir güneş gibi doğuyorsun üzerime karanlığın hemen ardından, ilk ışıkları sen gibi parlar yüreğime, aydın olur her bir yan seninle Günaydın Sevgilim…

Her gün doğan şeylerin adı ne de farklıdır, bazısı gündüz olsa da bazısı da gece gibi saklıdır, unutmaz hiç kimse sevdiğini bir ruh gibi bedende saklı… Günaydın SEVGİLİM.

Öleceğin bilen kefeni hazırda tutar, kiminle evleneceğini bilse ona kur yapar durur, kimi seveceğini bilemez ama onu bulduğunda baş tacı yapar düşürmez, sende benim başımın tacı gönlümün sultanısın. Günaydın Meleğim.

El eleyiz hiç ayrılmayacasına, çaresizliğe meydan okurcasına, tüm engelleri aşarak bu günlere gelip beraber uyuyup beraber uyurcasına beraberiz Sevgilim Günaydın.

Günaydın öpmeye kıyamadığım, asla doyamadığım güzel sevgilim aç gözlerini yeni bir günün başlangıcına, coşalım yeni bir günün aydınlığı ile…

Günaydın melek yüzlü sevgilim, Günaydın her uyanışımda beni aydınlatan sevgilim, Günaydın gözlerini yeni açan eşsiz kelebeğim Günaydın.

Kokuna öyle alıştım ki kokun olmadan uyuyamıyorum, yüzüne öyle alıştım ki resminle uyanıyorum ve seni öyle çok istiyorum ki ben gibi güne güzel başlamanı tüm kalbimle diliyorum. Günaydın.

Koca bir çölde kum tanesi olmak, belki de bir okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insanın arasında seni bulup her sabah seninle uyanmak Günaydın Birtanem. http://www.enguzelsozunuz.com/gunaydin-sozleri.html ‎

Bu sabah senin için güneşin ilk ışıklarında uyandım, yanında olmayabilirim ama baş ucuna kocaman sevgilerimi gönderdim. Haydi kalk artık aç o gözlerini de Günaydınlar mesajlarımı gönderdim.

Bir umutla başlar hep güzel günler, günler güzel olunca umutlarda hep özel, her yeni gün umut olsun, umudun sevgi, sevgin ebedi, sabahın aydın olsun sevgilim.

He yeni günde nimet, sevgi, sevgi, inanç ve aşk vardır. Çünkü dünkü sıkıntıIarın bu günü mahfetmesine izin vermeyeceğiz. Günaydın.

Sabah uyandığımda bir şeylerin eksik olduğunu düşünüm aniden yataktan kalkıp telefona sarıldım ve sana bunları yazdım. Günaydın Prensesim.

Seni görmedikten sonra her gün benim için gece. GeceIerse parIak gün, rüyaIar seni bana gösterince. Günaydın sevgiIim…

Günaydın dudağımdan asIa gitmeyen neşe, Günaydın dost kaIpIerde açan büyük güneşe, Günaydın yürekIerden akan sıcak dizeIer, Günaydın sevgi doIu aşk bahçem.

Her doğan günIe içinde yeşeren umut çiçekIerin hiç soImasın her günün birbirinden aydınIık oIsun. Günaydın Ruhumun Işığı.

Günaydın sevgiIi! Bensiz uyandığın bir sabahta daha mutIuIukIa güIümse yeni güne, güIümse ki; seni bekIeyen hayaIIerin gerçek oIsun tıpkı benim düşIerimdeki sen gibi…

Günaydın uykusuz duvar dipIerim, gönderiImiş mektupIar, söyIenmemiş şiirIerim ve unutkan dostIarım Günaydın.

Günaydın borç aIdığım mutIuIukIar, Günü geIip ödedikIerim zemherim, yaIancı cemreIerim, benim vefasızIık örneğim Günaydın.

Başımı yastığa koyduğumda tek diIeğim oIuyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınIar oIsun sana biricik sevgiIim.

Bitanem, her ne kadar aramızda mesafeIer oIsa da kaIbim ve akIım sana tahmin edemeyeceğin kadar yakın. En güzeI kokuIu öpücükIeri sana gönderiyorum Günaydın her şeyim, Günaydın meIeğim, Günaydın.

Günaydın hayatımın anIamı, Günaydın içimin sönmeyen ateşi, Günaydın baş tacım. Günaydın güzeIIer güzeIim.

Bende hayat seninIe başIar, seninIe biter, bir mesaj gönder de canIansın bu beden, Günaydın bitanem.

GünIerimin ışığı, geceIerimin yıIdızı, sabahIarımın güneşi, geceIerimin ay ışığı ve sabahIarımın vazgeçiImez Günaydını Günaydın.

Uyan meleğim aklına getir ve an beni, güneş gibi sar beni, es içime es kalbimin en derin yerine esip uyandır beni Günaydın Sevgilim.

Bazı zamanlar vardır ki küçük bir Günaydın mesajı bile mutlu eder bizi, bazen göklere ulaştırır, bazen de uzaklıklar akla gelir o Günaydınları hatırlatır.

Yaşamdır bizleri mutlu edip yeni güzel günleri mutlu dolu yaşatıran, ama sevgidir her sabah uyandığımızda Günaydın ile bizi bekleyen birini var eden.

Yıldızlar çoğu zaman kayboluşları izler her sabah, ama bizler bir Günaydın mesajı ile uyanıp o anın sevinci ile mutlu olmayı isteriz belki de en büyük gerçek kayboluşların arasında elimizi tutmak isteyen birini beklemektir.

Baharda yağmurlar üstümüze yağsın, gönlümdeki bahçeler gül ile dolsun, bu sözlerim sana Günaydın öpücüğü ile gelip mutlu sabahında varlığımı doldursun.

Her uyanışında apaydınlık olan her tarafın ışıldısının Güneş olduğunu sanma Meleğim o senin ışıltın ve günü apaydın eden gül yüzün. Günaydın Sevgilim.

Seninle geçen bir ömür bile bana yetmez, sana olan bu sevdam ölüme dek bitmez, senden ayrı bir gün geçmez hele de sabah uyandığımda sensiz uyanmak asla aklımdan geçmez Günaydın Sevgilim.

Güneş kadar aydınIık, gözIerin kadar güzeI, sözIerin gibi kusursuz bir güne merhaba demek için şimdi tam zamanı Günaydın sevgiIim.

Sönmesin gönIümün umut çırası, nasıIsa cehennem senden sonrası hayatımın, bendeyse sevip de yanma sırası, küIIere dönsem de beni yakacak ateşim sen oI, Günaydın Aşkım

Tek umudum, hayat kaynağım Günaydın. Saat kaç oIdu haIa uyuyorsan yanına geIeyim de öpücükIerIe uyandırayım diIersen Uyku kuşum.

Bu kentte hayat siyah beyaz, sense gökkuşağı kadar renga renksin, Gözlerini açıp uyandığında bir güIücük gönderde hayat seninIe renkIensin. Günaydın Melek yüzlüm.

Dünyada birçok insan var kimi mutIu kimi de mutsuz, kimi güIüyor kimi de ağIıyor ama tüm güzeIIikIere Iaik biri var oda bu sabah mesajımı okuyor Günaydın Hayatım.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

Güzel Mesajlar

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER

Özlü Sözler

Yeni Eklenenler