Güzel Sözler

Dini Sözler

Özel Günler

Spor Sözleri

Doğum Günü Sözleri

Doğum Günü Sözleri Doğum Günü Sözleri

Bugün doğum günün en mutlu günün , mutlulukla geçsin bugünün Doğum Günün kutlu olsun.

Yüreğin hep sevgiyle dolsun, tüm sevdiklerin yanı başında olsun Doğum Günün kutlu olsun.

Her sabah doğan güneşin aydınlığı gibi yeni yaşında hep aydınlıklar olsun. Doğum Günün kutlu olsun.

Yüzü ay gibi , gözleri yıldız gibi parlayan güzel insan yeni yaşında hep mutlulukla parlasın. Doğum Günün kutlu olsun iyi ki varsın.

Yaşamındaki tüm kötü günlerin bitmesi , yeni yaşında tüm güzelliklerin senin olması dileklerimle… Doğum Günün kutlu olsun.

Sana en güzel sözcüklerden, en tatlı gülüşlerden, en mahsum öpücüklerden bir demet yapıp göndererek bu güzel yaşını en içten dileklerimle kutlayıp Doğum Gününü kutluyorum.

alfabenin en güzel beş harfi ile yazıyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Melekler hep yanı başında olsun. allah seni hep mutlu edip tüm güzellikleri sana versin. Doğum Günün kutlu olsun.

365 Sayfalık bir öykü daha başlıyor, her güne bir yaprak saklayıp her yaprağa bir öykü sığdır. Mutluluk de adına nice güzel öyküler senin olsun. Doğum Günün kutlu olsun.

Umut kadar beyaz, gökyüzü kadar mavi , sevgi kadar sıcak, güzel yaşlar geçirmen dileğiyle… Nice Güzel yaşlara.

Güzel günlerde özel insanlara yollanan mesajların birtanesini de sana gönderiyor ve Doğum Gününü kutluyorum canım benim.

Yıllar yaprak misali dökülüp gidiyor, yaşımızda ardı sıra su gibi akıp geçiyor, gelecek yıllarının güzelliklerle dolması ümidi ile Nice Güzel Yarınlara…

Sevgi ile, umut ile, neşe ile, saygı ile, huzur ve başarı ile dolu Nice Güzel Yıllara…

Kirpiklerinde bulutları arala , artık güneş gözlerinde kapalı kalmasın yeni yaşın her daim güneş gibi aydınlık olsun. Doğum Günün kutlu olsun.

Koca şehir bugün susuyor, sadece senin yeni yaşını haykırıp en güzel yaşlarla mutluluklar dileyip bu güzel yılda mutlu ve huzurlu yarınlar geçirmeni diliyor. Doğum Günün kutlu olsun.

Yeni yaşın mutluluk getirip hiç üzmesin, yüreğine baharlar açıp hazana uğratmasın canım, iyi ki doğdun iyi ki varsın. Doğum Günün kutlu olsun.

Her şey gönlünce olsun , güzel kalbin hep mutlu olsun. Kötü günlerinde bu özel günün gibi sevinçle dolsun. Doğum Günün kutlu olsun MELEĞİM.

Dertlerin zerre kadar küçük, sevinçlerin dağ kadar büyük olsun, öylesine mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlarda mutluluktan dolsun. Doğum Günün kutlu olsun.

İçindeki başarma isteğini ve umudunu hiçbir zaman kaybetmemen dileği ile Doğum Günün kutlu olsun.

İnsan hayatı mutluluğu aramakla geçer ama mutluluğu araman değil göz bebeğin kadar yakında olması dileklerimle.. Nice Mutlu Yaşlara.

Hayallerin umut, umutların mutluluk, mutlulukların yeni yaşında sana uğur getirmesi ümidi ile Doğum Günün kutlu olsun.

Sana avuç avuç mutluluk getirdim, sana zamanı getirdim, zamanın bittiği yerde, hiçbir zaman unutulmayacaksın bu gönülde. Doğum Günün kutlu olsun gönlümce…

Bu hayata yol alırken, acıların, hüzünlerin, kötülüklerin, sana engel olmaması dileklerimle Nice güzel Senelere…

Uzaktan kimden olursa olsun unutulmamışım diye hep yürekte yaşatıldığını bilmen için , işte bu sevgi dolu mesaj sana tatlı telaşım Doğum Günün kutlu olsun.

Korkuların, endişelerin, acıların, hüzünlerin geçmişte kalması , arzuladığın her şeyin gönlünce olması dileklerimle . Yeni yaşın kutlu ve mutlu olsun.

Mutluluğu en katmerlisinden yaşa…. Nice Yaşlara…

Bugün kulakların bir başka çınlayacak , en güzel gün senin olacak, her gün Doğum Gününü kutlayacak, bu özel gün yalnız senin olacak.

Bedenler ayrı olsa da yürekler birdir. Yaşananlar unutulmazlar mazide kalsalar da yürekte unutulmayanlardansın, Doğum Günün kutlu olsun.

Hep özelsin , hep yürektesin, her şeyden değerlisin, unutulmayansın, sağlıkla güzel arzu ve hayallerle yalansız bilgi dolu yeni yaşlar, diler Doğum Gününü Kutlarım.

Duymadan seslenmeyi bilen gönüller, görmeden de sevmeyi bilirler, görmeyip unutulmayan can ,Doğum Gününü kutlar mutluluklar dilerim.

Şimdi ümitle tırmanma zamanı, paylaşma, kalpleri ısıtma , hayata yol alma zamanı, bu yaşında en iyilerini yaşaman dileklerimle … Mutlu yarınlara..

Her zaman gülümse, dünyayı aydınlat, hayatı yaşa, yeni yaşının tadını çıkarıp mutlu yarınlar geçir. Doğum Günün kutlu olsun.

Gölgeler düşmesin yeni yaşına, güneş yüzünü dönmesin yüreğine, hep mutlu huzurlu ol bu bugününde. Doğum Günün kutlu olsun.

Unutulmanın unutulduğu yerde eğer yüreğinin umuda aktığına inanıyorsan bil ki özel günlerinde unutulmayanlardansın. Doğum Günün kutlu olsun.

Güneş yalnız sana doğsun, yıldızlar yalnız sana parlasın bu özel ve güzel gün yalnızca sana armağan olsun. Doğum Günün sağlıklı mutlu ve kutlu olsun.

Yeni baştan beyaz bir sayfa, yeni baştan bir hayattaki bu sayfayı cennetin renkleri ile bürümen dileği ile Nice güzel yaşlara…

Takvimler yeni yaşını gösterirken, aylara sevgi, günlere mutluluk ekleyip, en güzel yıl ve yılları yaşaman dileği ile.. Mutlu Nice Senelere…

Hani sonun başlangıcının ilk basamağı olur ya işte şimdi sende o basamaktasın, adımlarını atarken en güzel basamakları tırmanman dileklerimle. Doğum Günün kutlu olsun.

Zaman kayar elinden tutamazsın, sel gibi akar yıllar anlayamazsın, sel gibi akıp zaman gibi kayan yılların sana mutluluk getirmesi dileklerimle. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Sönmeyecek güneş gibi yüzün hep gülsün, yıldızlar gibi gözlerin hep parlasın, yüreğin bahar çiçekleri gibi yaşam dolu olsun. Doğum Günün kutlu ve mutlu olsun.

Dünyanın tüm güzellikleri ve aruzları hayalinle gerçekleşsin, yüreğinde neler hissediyorsan sana dair olsun. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Bir mis çiçeği olmazsan, bir gül ol, güneş olmazsan yıldız ol, ama sen her neysen onun en iyisi ol. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Su gibi saf ve temiz yüreğin, yıldızlar gibi parlayan gözlerin, her daim kalması ümidi ile Doğum Günün KUTLU OLSUN. http://www.enguzelsozunuz.com/dogum-gunu-sozleri.html

Kalbimdesin, sevgimle örtüm üzerini hep orda kalacak ve asla unutulmayacak hatırlanacaksın, çünkü sen benim için özel olduğun kadarda en değerli olansın. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Gül solar ateş söner, gün biter güneş batar, ama senin gibi özel güzel ve değerli insanlar sonsuzdur, ancak ölümde biter. Doğum Günün kutlu olsun.

Her şey gönlünce ve dilediğince olsun, allah yalnızlık düşürmesin güzel yüreğine, hiç üzmesin, en güzel çiçekler açsın sonbaharında, kötü günler hep geride kalsın. Yeni yaşın mutlulukla ebedi olsun. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Gözlerin Dicle gibi, Fırat gibi yaşamı anlatsın, yüreğin dağ olup cesareti göstersin. Doğum Günün Kutlu olsun.

Bu hayatın acımasızlığına karşı, dimdik ayakta durup her yanı yaşınla direnebiliyorsan ne mutlu sana. En güzel yaşları yaşaman dileklerimle .. Sonsuz ve mutlu günlere…

Görünmez bir mezarlıktır zaman, saf ve temiz kuytularında dolaşıyoruz, zamana ve yıllara meydan okuyan, güzel ve eşsiz insan Doğum Günün Kutlu olsun.

Yıllar ateş parçasına benzer, hatıralar küller arasında kaybolduğunda , külleri karıştırınca seni sevenlerin ve bir ömür unutmayanlar olduğunu unutma. En güzel ve mutlu günler senin olsun. Doğum Günün Kutlu Olsun.

 • Ayrıca DOĞUM GÜNÜ ŞİİRLERİ sayfamıza da bakmanızı öneririz. TIKLAYINIZ.


 • Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


  facebook Twitter

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
  Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

  1. güzel sözler tşk ederiz.

  2. bir çok yerden farklı sözler olmuş ellerinize sağlık.

  Güzel Mesajlar

  Resimli Sözler

  TÜMÜNÜ GÖSTER

  Özlü Sözler

  Yeni Eklenenler