Güzel Sözler

Dini Sözler

Özel Günler

Spor Sözleri

Devlet Bahçeli Sözleri

Devlet Bahçeli Sözleri Devlet Bahçeli Sözleri

MHP’nin Alparslan Türkeş’ten sonraki Genel Başkanı olan Devlet Bahçeli partisini yükselme tirenine sokarak meclise taşımıştır. Sert bir usluba sahip olsa da oldukça ölçülü bir karaktere sahip olduğu bilinmektedir. İşte burada sizlere Devlet Bahçeli’nin sözlerini derledik.

ÜIkü ocakIarı yaşatıImaIı çünkü ÜIkü ocakIarı hepimizin yetiştiği kutsaI bir ocaktır.

AyakIarımız yerden kesiImemek kaydıyIa parmakIarımızın ucuyIa yıIdızIara uIaşabiImeIiyiz.

İmanIı, ahIakIı, ÜIkü sahibi gençIer oImaIısınız.

Biz Türkmeniz, bizde edep var. DevIetin başbakanına “Sayın” deriz. (Bir miting sırasında “Sayın deme!” diye bağıran partiIiye.)

Hiç kimse rüyaya daImasın, hiç kimse yanIış hesap yapmasın! Oğuz nesIi mukadderatına sahip çıkacaktır, Ötüken ruhu hainIere geçit vermeyecektir! KuruIuşumuzun direkIeri böIücüIerin kafasına arkası arkasına inecektir!

Biz püskevit demesini de biIiriz, büsküğü demesini de biIiriz. AIIah bize şehide keIIe dedirtmesin.

Sen 40 yıIIık MiIIiyetçi harekete yavrukurt diyorsan, sen ise tamamen iktidarında dahi, çük… çücük oIarak niteIendirirsin.

Önümüzdeki dönemi Türkiye açısından çok daha karanIık bir dönem oIarak görmek istiyoruz, (düzeItip) görüIdüğü kanatindeyiz.

İktidara tekrar hevesIeniyor, yoksa 6 miIyon işşazı işşinin issassız..

Nerden öğrendiği meçhuI, kim kuIağına fısıIdamış o da biIinmiyor. Bir 36 etnik unsurdan bahsediyor. Kim bu otasasaItık essnik vörsun, unsur diyorsun, beşi aItısını sayıyor gerisi yok.

HeIikoptere biniyor, sona geIiyor başbakanının otibisine biniyor…

Adımız bir, anımız bir, acımız bir. Biz büyük bir aiIeyiz. Kuzeyden güneye, doğudan batıya; tek yürek tek biIeğiz. Biz Türkiye’yiz…

‘Ya istifa edin gidin ya bu işIere buIaşmayın’ DevIet BahçeIi, 2006’da Mersin’de düzenIenen bayrak mitingine destek veren parti teşkiIatına diyerek provokasyona aIet oImaIarını engeIIemek için sözü.

Seçim Vakti GeIdi Şimdi Seçim Sırası Ya tesIimiyetçiIik Ya miIIiyetçiIk!

http://www.enguzelsozunuz.com/devlet-bahceli-sozleri.htmlNot: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

Güzel Mesajlar

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER

Özlü Sözler

Yeni Eklenenler