Güzel Sözler

Dini Sözler

Özel Günler

Spor Sözleri

Davetiye Sözleri

Davetiye Sözleri Davetiye Sözleri

Bir ömür boyu yuva kurmaktır arzumuz, mutlu olmaktır dileğimiz , siz değerli dostları aramızda görmek en büyük isteğimiz.

Nasip etti Mevla’m hepinize, Allah’ım bir yuva kurdu bize, dostlar darısı sizlere…

Sağlığa, hastalığa, iyiye, kötüye, mutluluğa, hüzne, yaşamın tüm güzelliklerine bir hayat boyu evet dedik. Sizleri de bu güzel günümüzde yanımızda görmekten onur duyarız.

Güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz. Bu yolculukta bize eşlik eden kadim dostları aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Hayaller gerçeğe, gerçekler evliliğe dönüşürken bu mutlu anımızı sizlerle beraber geçirmeyi diliyoruz.

Bekarlık limanından ayrılıp sonsuz bir yolculuğa yelken açarken bizi uğurlamaya gelirseniz seviniriz.

Müşterek yaşama adım attığımız bu gün de sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Mutlu geçsin günlerimiz, sevgi dolu yüreklerimiz, ölümüne beraberiz düğünümüze sizleri de bekleriz.

Sen benim sonsuz sadakatim , yarına dua edişim, ümidimi kaybetmeyişimsin, siz kıymetli dostlarımızı bugüne şahit olarak yanımızda görmekten mutluluk duyarız.

Evet diyeceğiz, imzaları atacağız, mutlu bir yuva kurup bu günü sizlerle paylaşacağız.

Zaman tünelinin sonsuzluğa uzanan bu yolun da siz sevdiklerimizi de aramızda görmek ümidi ile…

Bu saadet dolu günümüzü, mutlu geçecek ömrümüzü, sevgi dolu kalplerimizi siz sevgili dostlarımızın huzurunda duyuruyoruz.

Allah bir eyledi kaderimizi , utandırmasın yüzümüzü hep birlikte yapalım düğünümüzü.

Birbirine kenetlenen ellerimizle bir yuva kuruyoruz. Sizleri de birlikteliğimizin en güzel adımına bekliyoruz.

Geleceğe açılan bu pencereden umutla bakıyoruz. Düğün davetiyenizin bizlere uğur getirmesini diliyoruz.

Son baharın rüzgarın da buldum, ilkbaharın yağmurunda sırıl sıklam oldum. birleşen kalbimizle birlikte geleceğe kanat çırpacağımız bugünde sizleri yanımızda görmek bizleri mutlu eder.

Seven sevdiğine söz verince bir ömür bekler. Bu gençler sizleri de aralarında görmeyi ister.

Ebedi dedik yola koyulduk, mutlu bir aile olalım dedik, siz kıymetli dostlarımıza bu davetiyeyi göndermeye karar verdik.

Güneş hiç batmayacak, yıldızlar hiç sönmeyecek, mutlu dolu bu yuva hiç yıkılmayacak kıymetli dostlarla saadetimiz sonsuz olacak.

Yuva kurmak en büyük erdemlilik, sizleri de aramızda görmek en büyük mutluluk.

Bir çok zorluğu aştık bu mutlu günü gördük. Sizlerin huzurunda kalplerimizi birleştirmek istedik.

Gün doğacak, güneş batacak yalnızlık bitecek mutlu bir ömür başlayacak bu evlenecek çiftler sizleri de aralarında görmekten onur duyacak.

Evliliğin temelini attığımız bu güzel ve özel günde ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken sizleri de aramızda görmekten kıvanç duyarız.

Bu yuvanın şahitliğinde dostlarımızı düğünümüzde, evli çiftlerin bu mutlu günlerinde görmek en büyük mutluluğumuz.

İlk adımını atacağımız bu dünya evin, bütün değerli dostlar buyursun düğünümüze.

Duyun sesimizi, duyun kalbimizi, haykıran mutluluğumuzu , birleşen ellerimizi görün hadi sizde gelin hep beraber yapalım düğünümüzü.

Gençler sevdiler birbirlerini bizde kuralım dedik birlikteliklerini can dostlarını da aralarında görmek en büyük dilekleri.

Ben aldım yarimi kıskananlar düşünsün gerisini düğünümüze bekleriz sizleri.

Biz seninle gül ile dikendik, birbirimizi tamamladık, sevgili dostları aramızda görmek için davetiyelerinizi yolladık.

Karar verdik evliliğe mutlu bir geleceğe yıldızlar gibi parlayan dostlarımızın duaları ile gireceğiz dünya evine.

Bir yastık dedik ailelerimizin başının etini yedik, evlendirin bizi dedik, sizlerde şahit olun diye davetiyelerinizi gönderdik.

Engelleri aşalım gel mutlu olalım bir yuva kuralım siz değerli dostlarımız ile birlikte saadet dolu bir geleceğe imza atalım.

Biz kurduk bahtımızı sizde kurun tahtınızı şahit olun ahtımıza kıyın nikahımızı.

Renga renk boyalarla bir ev çizdik, sıcak bir yuva bilip içine girdik düğünümüze çağırdıklarımızı canlarımız bildik.

Sevda denizine açılan bir sandaldır evlilik, biz bu sandala binerken siz sevdiklerimizi de yanımıza almak istedik.

Kırılmayan bir dağdın, aşılmaz yolardaydın, sen gelince baharlandım kelebekler gibi kanatlandım, bu güzelliği sevdiklerimizle paylaşacağımız için mutlu olduk.

Yar beni sakla hep seninle, yüreğinin derinliklerine koy yüreğimi, ömür boyu bırakmayalım birbirimizi, siz sevdiklerimizi de aramızda görmek isteriz .

Nikah masasına oturduk, deftere değil kadere imza atmak için, Rabbim ayırmasın diye dualar ettik. Siz kadim dostlarında dualarında olmak ümidi ile düğünümüze davet ettik.

Mühürlediler dilimizi, kelepçelediler kollarımızı, Allah bozmasın kerametimizi birlikte paylaşalım bu mutlu beraberliğimizi.

Her çiçekten bal alırdım en güzel peteğim sen oldun. Senden başka çiçeğe gitmez oldum. Bütün çiçekler arasında eşsiz çiçeğime sizlerle birlikte düğün yapalım.

Rüzgarın ılık ılık estiği bugünde Rabbim seni yazdı kaderime, dua ettim bozmasın diye tüm dostlarımızı çağırdım bu mutlu güne.

İki yürek bir canken ayrı kalmak olur mu, baş koyduk bu yolla dönmek olur mu, siz sevdiklerimiz de aramızda olmazsa olur mu ?

Sevdik birbirimizi yolumuza koyulduk sözümüz söz dedik. Düğünümüzü kurup siz sevdiklerimizi de buyur ettik. http://www.enguzelsozunuz.com/davetiye-sozleri.html

Her yağmur damlası gibi mutluluğumuz bol olsun. Kar taneleri gibi huzurumuz olsun. Geçmişe veda geleceğe merhabalar olsun. Bu özel günde dostlarımızda aramızda olsun.

Yalnızlığa efkarlıydım. Bekarlığa sitemli, bekliyordum ki bir gün gelecek bu dertler bitecek, siz sevdiklerimizle birlikte o gün geldi hepsi bitti.

Bir yuva kuralım diye, ilk adımı atmış bulunuyorken , siz değerli dostlarımızla bu düğün merasiminde bulunmanızdan mutluluk duyarız.

Sonsuz dedik, ebediyete söz verdik. Ölüm dedik, ahrete varız dedik. Şimdi evleniyoruz sizleri de nikahımıza bekliyoruz.

Bahar seli gibi çağlar gönlüm , seninle çiçeklendi bu ömrüm ,Allah göstermesin bize zülüm, gelin beraber düğün kuralım.

Sevdim, bekledim yılarca, kalbimi verdim ömrümce , söz verdim ölünceye dek, düğün kuracağız dostlar gelene dek.

Bekarlık sultanlıktır derlerdi, oysa en büyük sultanlık evlilikti. Dileğimiz siz nezih dostlarla birlikte bu anlatılmaz günü paylaşmaktı.

Bekarken yeşil ışıktım durmadan koşardım. Nişanlanınca sarılandım hazırlığa başladım. Evlenince durulup kırmızıya boyanmadan, sizleri de yanımda görmek istedim.

Beyazdı gelinlik, siyahtı damatlık, seninle ak ile karaydık. Alevlendik sevda ateşi olduk, duymayanlara duyurduk düğünümüz var diye buyurduk.

Bir yuva kuralım, pembe panjurlu cennetin huzuru ile dolu, evet dedik bir ömür boyu, şahit ettik sizleri kalperi dua ile dolu dolu.

Evlilik altın bir kafestir. Kafese girmek en büyük mukaddestir. Bu mutluluğu sizlerle bir ömür boyu paylaşmaktır.

Kuşlar gibi yuva kuralım, sevgimizi kanatlarında çırpalım. Sonsuz mutluluğa erişip bir yastıkta kocayalım diye siz sevgili dostlarla ebedi huzura avuç açalım.

Kalpten kalbe köprü kurduk, sevgi yumağına büründük, can ile canan olduk, ayrılmaz ikili, görenlerin sevgilisiydik bir ömür bu mutluluk için sizlerle beraber adım atmak istedik.

Onlar erdi muradına biz çıkalım kerevetine derlerdi tüm evlilere, en güzel temeni ya giren için dünya evine, mürvetimize şahit olan dostlar ile birlikte sizleri de bekleriz bu mutlu güne.

Davetiyelerimizi bastık siz değerli misafirlerimizi çağırdık, bizleri unutmayın diye içine yüce sevgimizi kattık.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

Güzel Mesajlar

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER

Özlü Sözler

Yeni Eklenenler