Güzel Sözler

Dini Sözler

Özel Günler

Spor Sözleri

Damar Sözler

Damar Sözler Damar Sözler

Gözlerimde gördün mü özlemi, sözlerimde duydun mu korkuyu, namlum da gördün mü ölümü , Azrail’ imsin sen karşımda dikilen.

Zor anlarda farkını gösteren olma farkıyla karşındakini zor durumlara düşürmeyenler den ol..

Bana ümit bağlama benim toprağa yeminim var!

Ne köle ederiz bir kızı kendimize nede köle oluruz kızın kendisine insan gibi yaşarız hep biz bize..

Ben sende ölmüş olsaydım Sen hayallerimde bile yaşıyor olmazdın…

Dayanamadım topladım kırılan kalbimin parçacıklarını yerden usanmadan , sırf ayağına batıp batıp da canını acıtmasın diye…

Bıraktım sevdamı sende kalsın sen bana çok ama çok uzaksın belkide bir yalansın nasıl istiyorsan öyle olsun bir yanak ver gerisi kalsın..

Köşe bucak ismini yazdım sen hep bir yalan idin ben sana kandım..

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan al kes parçala kalbimi, ama dikkat et üstün başın “SEN” olmasın…

Kan dökmek ise sevmek senin için tüm kanımı feda ederim. Canını vermek ise sevmek hiç önemli değil gülüm ben seni ahirette de severim..

Birisi seni ilk defa kandırdı ise bu suç onun suçudur. O kişi eğer seni pek çok kere kandırmışsa bu da senin suçundur…

Cesaret illa; bağırmak, kızmak yada kırmak değildir. Bazen olmamış bir şeyi, tekrar tekrar denemektir …

Damarımda akıp dolaşan kan olsan, dünyada dokunduğum son gül olsan da bu bedende can olsan da benim için yoksun artık..

Amansız bir günde terk ettin beni, Sevemiyorum artık senden başka birini, benden pişman olsa da kalbim ben sensiz nefes alamıyorum…

Seni çok ama çok özledim, gelip kollarında canımı vermek istedim, şu dünya dan göç ederken gözlerine bakıp seni çok sevdiğimi bir kez daha söylemek istedim…

Gözümde tüttü senle olan günler, beni mahvetti sensiz gecen geceler, gelmiyor artık dilimden heceler, gidiyorum sevgilim kahrolsun bizi ayıran gönüller…

Allah’ım sana kötülük vermesin, sana vereceğini bana versin Son nefesimde bile olsa , inşallah sende beni bir gün böyle seversin…

İçip içip kafa çekenlere elveda sevdiğini bırakıp gidenlere , ben onu çok sevdim feryadım sevip sevip acı çekenlere…

Ayağıma demir halkalar taksalar, gözlerimi çıkartsalar ellerimi yaksalar, hançerleri kalbime taksalar yinede vazgeçmem yinede vazgeçmem…

Ayrılık rüzgarları yine esti, Seni benden, beni senden kesti, sana tam doyamadan kara topraklar sardı amansız bedenimi.

Nasıl sevmişim seni, tadamadım senin sevgini, işte gör sevenlerin son halini dünya ne zalim saplıyor ansızın işte böyle hançerini..

O masum bakışın gitmiyor hayalimden, beter olsunlar koparanlar seni benden, elbet kavuşacak sana bu beden gel be sevgilim Azrail kapıma gelmeden..

Zor oldu artık bana sensiz nefes almak, haram olsun sensiz bir saniye yaşamak, hadi gel artık seni böylesine sevene yap bir kaçamak..

Sensiz ben kimsesiz, sensiz ben çaresiz, sensiz ben nefessiz, hadi dön gel artık seviyorum seni nedensiz…

Ölümün eşiğine getirdin ömrümü, yedin bitirdin amansız gönlümü, sende vefasız çıktın dinle son sözümü, işte bak eserin bekler oldu ölümü..

Artık senden ne bir haber ne de başka bir şey, bıraktın beni yapa yalnız, halimi soran yok beklerim ecel kapımı çalacak diye..

Her şey bana küsmüş sanki; duvarlar bile beni dinlemiyor sanki, hainler bana hep gülüyor sanki ben sensiz yaşamıyorum inan ki..

Bu sıralar bana halimi sormayın dostlar, kalbimde efkar gözümde yaş var, beni yaktı o zalim yıllar şimdi gel gör ne haldeyim yar yar..

Sen meyhaneci ben yolcu gibiyim hadi doldur da beraber içelim tüm dertleri omzuma almış gibiyim hain bu dünya nasıl isyan etmeyeyim..

Ben böyle kadere İsyan edeyim, elimden başka bir şey gelmiyor ne edeyim, Duyuyorsan beni ey yarim hadi gel de Azrail kapıma gelmeden seni son bir göreyim..

Gönlüme karalar düştü kahroldu, dost bildiklerim sırtımdan vurur oldu, sayelerinde mutluluğum soldu, hain felek bula bula beni buldu.

Yüzüne bahar gelmiş gül yüzlü sevdiceğim, sevgin gönlümü yokluyor sev hadi bahar çiçeğim..

Seni düşündüğüm gece sevgim aklımı alır, aklımda senli günler, gönlümde sen olur, düşüncemden çıktığın zaman sanki Azrail beni çağırır, sensizlik bana ölümü bağdaştırır.

Bırak gönlüm seni sevsin bu acı, bu işkence bur da bitsin, bırak derdin benim olsun, bitirsin yesin beni istersen gel şu canım senin olsun…

Gönlümde özlemin gözümde hasretin, Yaradana el açıp hep seni istedim, başkasını görmez oldum hep seni diledim, Şu andan sonra ya sen gelirsin ya ecelim..

Son nefesimi vermedikçe beklerim seni, günler geçtikçe hep seni hayal ederim aklım fikrim yettikçe.

Çok özledim o güzel ellerini, salla yarim yine mendilini, ne yapsalar koparamazlar benden seni, kara topraklar sarmadan gel de sen sarıver bu bedeni.

Hep asi karım, hep dertliyim, yarim söyle seni nasıl sevmeyeyim, uğruna canımı vermeyeyim sen gittin şimdi ben sensiz ne edeyim…

Hep ağlıyorum, gözümde yaş, biliyorum gelmeyecek o zalim arkadaş, Öyle kırdı ki beni, olmasın artık ne eş, ne www.enguzelsozunuz.com ne kardaş…

Feryat eden bir ana gibi, yas tutan bir baba gibi, boynu bükülmüş bir çiçek gibi Kahrolmuşum anlasana artık beni.

Benim aşkım sende geçer, benim sevdam sende biter, söyle bu garip sensiz ne eder, pusu kurmuş bana sanki geceler, dilime dolanmış hep senli heceler..

Sevmeye engel değil uzaklıklar yokluğun bir yara göz kırpıyor vuslatlar hadi bekletme gel artık sarmadan şu bedenimi topraklar….

Yokluğun bir acı bu bedene vuslatın düşmüş acizane gönlüme sende sev artık girmeden şu kefene.. http://www.enguzelsozunuz.com/damar-sozler.html

Hasretin yakar gönlümü seviyorum verecek kadar ömrümü çık gel artık söyle son sözünü…

Bugün ben sensizliği yaşıyorsam kendimi yıkıp mahvediyorsam bu sana olan aşkımdandır. Hadi dön artık seni çok özledim…

Ayrılırken öyle bakma bana sevgilim içimde sana olan aşkım sonsuza dek sürecek bil istedim..

Baharım kış oldu gündüzüm karanlık oldu kimi sevdim ise kalbimi ezip ezip el oldu..

Sevmesini bilmeyene yollar açık olsun sevmesini bilene bu can armağan olsun…

Sen gidince acı çekmem mi? Sanıyorsun unutma kalp gözün aynasıdır kalp de olmayan göze vurmaz ..

Öylesine bir sensizlik var ki yüreğimde şimdi seni hayal ede ede ağlamak geliyor içimden

Rabbım sana acı keder vermesin benden alsın hep sana eklesin, ayrılsak da sevgilim aşkımız hiç bitmesin..

Hep aklında ben olayım diline bir şarkı gibi dolanayım şimdi sensiz olsa da bu yürek hep senin gülüp hep seninle ağlayayım..

İnsan hatasız olmaz, bu kalp her sevdaya sığmaz, bu yola senle baş koydum şimdi bu kul sensiz yaşamaz..

Sensizliğe çok ağladım ama isyan etmedim, yoruldum ama hiç boyun eğmedim ne kadar uzakta olsan da seni asla sevmekten vazgeçmedim…

Kapılmışım ben sana yüreğimi yakan sevdana gönlümden geçmez bu yara hadi dön artık düşmeden bu can toprağa..

Deli sevdana kandım, ben hep seninle yandın seni de benim gibi sandım nereden bilirdim zalim olduğunu ben sana hep aldandım..

Kalbimde hiç geçmez bir yara, bu kul hep aldanır sana, dua eder her gece Allah’a Allah’ım sen onu hep bana bağışla..

Özler oldum hayalini zehir zemberek ettin gençliğimi ne etsen değiştiremezsin kalbimi seni hep seveceğim kahretsen de sendeki beni ..

NE yaptım ise vazgeçemedim senden ne kadar şimdi nefret etsen de benden son bir bak bana gidiyorum artık bu elden ..

Ayrılık anı çok erken geldi, seni bitarafa beni bitarafa itti, hiç vazgeçmeyeceğim desem de Azrail artık kapıma geldi.

Ne güzel hayallerimiz vardı bak bir anda bitti, en güzel anılar aklımızda silindi, nasıl da sevdalanmıştım sana ben doyamadan Azrail aldı gitti.

O masum bakışın hiç çıkmaz aklımdan, gizliyorum şimdi hayalini en saklım dan, tek bir dileğim var şimdi yaradan dan ben razıyım sende ol razı ondan..

Kalp kırıldı mı hiçbir şeyin önemi olmaz, bu can sensiz nefes bile almaz, hadi gel artık bu kul sensiz daha fazla yaşamaz..

Sensiz zaman geçmek bilmez ben seni sevdim bu göz senden başkasını görmez gel artık sevdiğim bu kul sensiz can vermek istemez..

Sevmekten vazgeçmem seni asla, beni her ne kadar anlamasan da bu can hep feda sana, hadi tut ellerimi girmeden kara toprağa..

Tek sevdiğimsin hayatımda, düşünür oldum seni; her anımda , asla başkası olmaz aklımda, son nefesimi verirken bile şu fani dünyada..Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

Güzel Mesajlar

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER

Özlü Sözler

Yeni Eklenenler