Güzel Sözler

Dini Sözler

Özel Günler

Spor Sözleri

Cuma Sözleri

Cuma Sözleri Cuma Sözleri

Duaların kabul edildiği mübarek günde, Allah dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum etmesin. Cumanız Mübarek Olsun.

Allah’ım rumuzu daraltıp kalbimizi karartma, darda koyup başkasına yalvartma, rahmetin sual sorulmaz ama bizi imanından saptırtma, bugün olduğu gibi her gün yanımızda bizleri yalnız bırakma. Hayırlı Cumalar…

Yollar uzanır iman için, tomurcuklar güller açar biz gibi yolundan şaşmamak için, dua edenler var Allah’ım senin için, sende bizi yalnız koyma imanımız için Mübarek Cuma Günü dualarımızı kabul et senin için… Hayırlı Cumalar…

Allah’ım sen günahlarımızı af eyle, dualarımızı kabul eyle, sen bizi şeytandan koruyup nefsimizi ihsan eyle bu mübarek günde Hayırlı Cumalar.

Yüce Rabbim! Gözlerimizden sevgiyle dolu bakan ışıkları eksik etme, bize hayırları görmeyi nasip et, biz ne olursa olsun yaratılanı senden ötürü sevdik sen bizi başkalarının oyunlarına alet etme. (Amin) Hayırlı Nurlu Cumalar.

Bu güzel günde dualar gönderiyorum hepinize, Allah’ım sağlık, mutluluk, huzur versin diye, sevdikleriniz yanınızda Rabbimin selamı üzerinizde olsun. Hayırlı Cumalara…

Kur’an-ı Kerim ile bizlere gelen tüm ayetlere iman eden bizler, kalbimizin attığı her an için binlerce kere şükrediyor ve bu mübarek günde yanımızda olmanızı diliyoruz Allah’ım. Sen bizleri yolundan saptırtma. Hayırlı Cumalar.

Ey Rabbim! Sırtımızda gezdirdiğimiz günahlarla, ellerimizi açıp bu günahlardan arınmamızı nasip et, iman edip uğrunda hayırlı bir mümin olmayı nasip et. Bu hayırlı günde yürekten bir af diliyoruz. Hayırlı Cumalar.

İmanı senle dolan herkes için tüm kapıların anahtarını taşıyan Rabbim, yüreği sen için atanı kapılarda koma, bu güzel günde onlara mutluluğu, sağlığı ve iman dolu bir kalbi çok görme dualarımız seninle olsun. Bugünümüz Mübarek olsun. Hayırlı Cumalar.

Bu güzel günde, İslam alemine Cennetin bahçelerinin gülleri yüzlerine, bülbüllerin nağmeleri diline, Allah’ın sevgisi gönüllerinde dolsun. Hayırlı Cumalar Olsun.

Allah’ım sen bağışlayansın, Affedensin, İmanı olan her müslümanı bilensin. Bizleri de her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzüne gülen kullarından eyle bizleri de… Hayırlı Cumalar.

Bu mübarek Cuma gününde, Allah’ım sen bize rızkın bereketlisini, ahlakın faziletlisini, evladını edeplisini ve sana yürekten tertemiz gelen sevgimizi nasip ve müesser eyle… Hayırlı Cumalar.

Ey Rabbim! Bizleri rahmetinin o engin lütfuyla af eyle, biz yaptıklarımızdan dolayı merhamet et, bizleri sana gelen hidayet yolundan ayırma. Bizler imanı ile uğrunda ölenleriz Ya Rabbim. Hayırlı Cumalar.

Yüce Rabbimin Nuruyla ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberimiz Hz.Muhammed (s.a.v)’in şefaati ve selamı üzerimizde olsun. Hayırlı Cumalar.

Bu mübarek günde, açılan eller, yönelen gönüler, bükülen boyunlar, dile gelen www.enguzelsozunuz.com sözleri, yürekten akan duaları boş çevirme Ya Rabbim. Hayırlı Cumalar.

Allah’tan bir dua, Peygamber’den bir armağan gibi sevabımız bol, günahımız az, kalbimiz imanla dolsun. Hayırlı Cumalar.

Biz dua edip, şükretmeyi bilenlerden, sevmeyi bilip Rabbimiz için cennete gitmek isteyenlerdeniz. Cumanız Mübarek Olsun.

Hep dua et ki günahın tövbenin büyüklüğünden ağlayıp yok olsun. Şeytandan uzak kalıp Yaradan’a sığınki nefsin seni değil, sen bir ömür nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar…

Tüm güzellikler sizlerle olsun, yüzünüz ve yüreğiniz bir ömür imanla dolsun. Rabbim sizleri de sevdiği kullardan eylesin. Bu mübarek günde hepimize mutluluğu, sağlığı nasip etsin. Hayırlı Cumalar.

Bu mübarek günde ellerimizi açıp sana dua ediyoruz Ya Rabbim! Bizleri belalardan, kötülüklerden koru, Mutlu ve huzurlu günleri nasip eyle. Tüm dualarımızı kabul eyle… Hayırlı Cumalar.

Allah’ım sen bize bu mübarek günde serinlik ve aydınlık nasip eyle, Dualarımızı ve ibadetlerimizi kabul eyle. Bu nurlu günde bizlere nice Cumalar eyle. Hayırlı Cumalar.

Bu mübarek günde, amellerimize ihlas, gönüllerimize huzur, hastalıklarımıza şifa, dertlerimize derman eyle Ya Rabbim. Bizi teslim olan kullarından eyle bu mübarek cumamızı güzel eyle Ya Rabbim. Hayırlı Cumalar…

Güzel ve mübarek günler vardır duası bol, günü güzel, müminlerin en içten samimi olduğu günler. Bugünün her Cuma günü gibi mübarek olması dileklerimizle… Hayırlı Cumalar. http://www.enguzelsozunuz.com/cuma-sozleri.html

Allah’ım sen kalbi kırıkların sığınağısın, yolda kalmışların yoldaşısın, sen yalnızların yanımda olan, gönüllerin dermanı olansın, beni senden ve sana olan imanımdan ayırma… Hayırlı Cumalar.

Ettiğim her duada derdime deva edensin, sağlığıma şifa bugünüme neşe verensin, gözlerime nur, gönlüme huzur, yanımdaki dostlarıma ve sevdiklerime neşe dolu günler yaşatasın Ya Rabbim! Hayırlı Cumalar.

Bu mübarek Cuma gününde sana ettiğimiz duaları kabul eyle Ey Yarabbim! Sen bağışlayansın, affedensin, merhamet edensin, bu mübarek gününü bize güzel eyle Ey Yarabbim!

Allah’ım bize bugünü yarını nasip et, bilmediğimiz ne kadar hayır varsa bize nasip et, bize cennetinden bir bahçe ve temiz bir amel nasip et. (Amin) Hayırlı Cumalar.

Açan dua çiçekleri gibi yeryüzünde sulanır mübarek gün, gökyüzünden açar ve açtığında melekler kolunuzdan tutup Rabbimize sunarmış, Tüm duaların güzel olması ve bizlerinde orda buluşması dilekleri ile… Hayırlı Cumalar.

Bu mübarek günde gönüller bir olduktan sonra mekanlar kimin umrunda, kardeşlik, dostluk, sevgi hissetmektir her anda, arada yollar olsa da, zamanlar olsa da gönlümüz bir olduktan sonra. Hayırlı Cumalar Dilerim.

Allah’ım sen nefsimizi korumamıza yardımcı ol, şeytana yem olmak değildir derdimiz, tek niyetimiz cennete gül olmaktır. Secdemize izin ver, iman dolu kalbimizle dualara edip huzura erelim. Bizi imanla ölen kullarından eyle… Nurlu Cumalarınız Olsun.

Bu mübarek günde dillere destan yüreklere ferahlık veren merhametin ile günahlarımızı af eyle Rabbim! (Amin) Bereket dolu, huzurlu ve sağlık dolu günler nasip eyle… Hayırlı Cumalar.

Kalbindeki yara imanınsa, o yarada elbet dönüşür bir gün hayra, sen sabretmesini bildiğin müddetçe o yara düşürmez seni dara, Hep başını kaldır semaya, ellerini Mevlaya açıp dua etmesini bildikten sonra Allah’ta cevap verir elbet sana… Cuma Gününüz Mübarek Olsun.

Ey Rabbim! Bu mübarek günde, tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi nurla, huzurla doldur inşallah. (Amin) Hayırlı Cumalar Olsun.

Mübarek Cuma gününde dualarınızın kabul, düşlerinizin gerçek, dertleriniz şifa, neşeniz bol olsun. Hayırlı Nurlu Cumalar Dilerim.

Bizlere her akşamın sabahını, her sabahında akşamını nasip edip bizleri kötülüklerden koruyup sevdiklerimize ayrılık gösterme ya Rabbim. Biz sana olan imanımızla, dualarımızla varız Biliriz. Bu mübarek Cuma günü muhtaçların dualarını kabul eyle… Hayırlı Cumalar…

Bu mübarek günde rahmetini, mağrifetini, bereketini üzerimizden eksik etme Rabbim. Bugün gibi her günümüzü hayırlı ve bereketli kıl, bizleri imanımızdan yoksun bırakma… Hayırlı Cumalar.

İman dolu yüreğinizden geçen tüm dualarınız, dilinizden amin olarak dökülüp bu Cuma günü kabul olsun inşallah. (Amin) Hayırlı Cumalar.

Tüm Müslümanların en güzel günüdür Cuma, Cuma günüdür tüm Müslümanların dua günü, Cuma günüdür dünya ve ahirette Müslümanların bayramı… Cumanız Mübarek Olsun.

Ey yüreği iman dolu olan kardeşlerim, bu mübarek günde Allah’tan yardım dileyin. Şüphesiz sabredenlerin yanındadır Allah. Bu mübarek günü dualarımızın kabul ve Cumamızın Mübarek olması dileği ile… Hayırlı Cumalar.

Dillere destan, gönüllere ilaç, kalplere iman veren Rabbim! Bizleri rahmetin ve bereketinle dillendirip gönül kapımıza iman dolu sevginden nasip eyle. Hayırlı Cumalar…

Yaradanın ‘affına’ resuIünün ‘sevgisine’ cennetin en güzeI ‘köşesine’ mazhar oIabiImeniz diIeğiyIe. HayırIı cumaIar.

Gününüz nurIu, nefesiniz huzur doIu, sağIıkIı ve sıhhatIi iman doIu, sabrınız boI şükrünüz daim oIsun. HayırIı nurIu CumaIar.

MutIuIuk yakanıza yapışsın, huzur ayağınıza doIaşsın, sevinç eIIerinize buIaşsın, güzeIIikIer kirpikIerinizi ısIatsın İnşaIIah. Cumanız mübarek oIsun.

Sen ki; suskun gönüIIerde sakIı kaIanIarı biIirsin, ne arzu ediyorsak en hayırIısından ver bize Rabbim. HayırIı NurIu CumaIar.

 • Ayrıca CUMA GÜNÜ DUALARI için TIKLAYINIZ

 • Ayrıca CUMA GÜNÜ MESAJLARI için TIKLAYINIZ • Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


  facebook Twitter

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
  Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

  Güzel Mesajlar

  Resimli Sözler

  TÜMÜNÜ GÖSTER

  Özlü Sözler

  Yeni Eklenenler