Güzel Sözler

Dini Sözler

Özel Günler

Spor Sözleri

Babalar Günü Sözleri

Babalar Günü Sözleri Babalar Günü Sözleri

Evimizin temeli, ailemizin direği olan biricik babalarımızın bu güzel günleri kutlu olsun.

Allah seni başımızdan eksik etmesin, kolumuzu kanadımızı kırmasın, bir ömür boyu mutluluk nasip etsin, Babalarımızın bu gününü mutlu ve daim eylesin.

Sen ailemiz için bu yaşamda yol gösterici, bu yolda gösterdiğin emek ve mücadele için sonsuz teşekkür ederim Canım Babam. Babalar Günün Kutlu Olsun.

İnsanlar bildikçe hayatı öğrenir, öğrendikçe hayatı yaşar, yağmur damlası gibi bilgilerini hayatımıza damlatıp burada bir okyanus ettiğin için sana çok ama çok minnettarız Canım Babam. Babalar Günün Kutlu olsun.

Gül dikensiz , dost selamsız, deniz susuz , dal yapraksız bizde sensiz ve sevgin olmadan var olamayız babacığım. Babalar Günün kutlu olsun.

Bir gün ışıklar kapanırsa karanlıkta kalmayacağımı biliyorum çünkü güneş gibi karanlığımı aydınlatan canım babamın var olduğunu biliyorum. Bu güzel günün her daim olsun BaBaCaĞIM.

Sımsıcak ellerinle başımı okşardın, güzel yüzünden tebessüm hiç eksilmez hep sever sayardın, önemli bir birey olduğumu hissettiren babam. Babalar Günün Kutlu Olsun.

Sabırla emek verip mücadele edip büyüterek bugüne getirip hep koruyup kolladın birtanecik babam, Babalar Günün kutlu olsun.

En güzel bilgilerini paylaştın bizimle , çalıştın canı ile gönül ile, kutlayalım bu güzel günü hep beraberce. Babalar Günün kutlu olsun.

Gözünü kırpmadan harcadın tüm yaşamını, gelecekte var olan güzel inci tanelerine , hiçbir zaman unutulmayacaksın kalacaksın hep gönüllerde. Babalar Günün kutlu canım babam.

Bu güzel günün ve yaşamının diğer güzel günlerinde de mutlu, sağlıklı, huzurlu geçmesi ümidi ile eşsiz babalarımızın . Babalar Gününü kutluyorum.

Yüreğimize umut serpiştirdin. Bizim hayallerimizi gerçekleştirdin, inşallah seninde bin bir hayalin gerçekle buluşur ve her şey kendin gibi güzel olur. Babalar Günün Kutlu olsun.

Allah her zaman yar ve yardımcın olsun. İyi ki varsın, iyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun biricik babacığım.

Bu hayata sevginle bizlere yoldaşlık ettiğin için, çok çok teşekkür eder ellerinden öperiz. Babalar günün kutlu olsun kocaman öpüyorum canım babam.

Evimize güneş gibi parlayan yegane varlıksın. Allah bu ışığımızı hiç söndürmesin babacığım. Babalar Günün Kutlu Olsun.

Babacım sevgi çiçeğinin tohumunu ektin yüreğimize, yeşersin büyüsün yüreğimiz hiç solmasın diye Babalar Günün Kutlu olsun.

Bugün özel ve güzel bir gün, karanlıklar sabahın ilk ışıkları gibi aydınlandı bu aydınlığın tek meşalesini taşıyan değerli babam, Babalar Günün kutlu olsun.

Sen gül mevsimi değilsin ki solasın, sen bahar değilsin ki çiçek açasın, sen dört mevsim 365 gün ve yürekte solmayan bir ömürdesin . Babalar Günün kutlu olsun.

Nefreti, kavgayı, kini, öfkeyi sevgiye dönüştüren en yüce insan olan babalar. Babalar Gününüz kutlu olsun.

Bütün mutluluk ve güzelliklere layık olan babalarımızı saygı ile anarak sevgi dileklerimi sunuyorum. Babalar Gününüz Kutlu Olsun.

Yarının umudu yüreği emek ve sevgi ile dolu canım babam Babalar Günün kutlu olsun.

Susuz bir çölde su, denizin ortasında yelken, uçurumun kenarında bir dal olan sevgili Babam bugünün huzurlu, mutlu ve Babalar Günü kutlu olsun.

Sen başımızın tacısın, kalbimizin tek sahibi biricik babamızsın. İyi ki varsın Babalar Günün kutlu olsun.

Bu özel ve güzel günün her günün gibi mutluluk ve huzurla dolsun sevgili babam. Babalar Günün kutlu olsun.

Sen evimizin kapısından içeri girdiğinde tüm kaygıları tasaları bir kenara atıp mutluluktan kanat çırpıyoruz. Allah bu mutluluğumuzu daim ve seni başımızdan eksik etmesin. Babalar Günün kutlu olsun.

Sen yolumuzu aydınlatan vazgeçilmeyen umudumuzdun bugünü tüm güzellikleri ile sana armağan ediyor ve Seni çok seviyorum canım babam.

Sevgiyi saygıyı, edebi ahlakı, yaşamın tüm kuralarını öğrendik senden canım babam. Bize bugünleri yaşatıp seninle bir ömür mutlu olmayı gösterdin ya bugün değil tüm günler hep bu gün gibi mutlu ve yüzün gülücükler dolsun. Babalar Günün kutlu olsun.

Bu gönlümüzde hep var olacak ve asla unutulmayacaksın. Bu kalp attığı müddetçe hep orda yaşayacaksın biricik babam. Babalar Günün kutlu olsun.

Bizim için hep çabalayarak tüm dünyayı karşına almayı bile göze alarak bizi bugünlere getirdin canım babam. Bugünün kutlu ve mutlu olsun.

Ailemizin temel taşı olan eşsiz babalarımızın . BaBaLaR GÜNÜ kutlu olsun.

Kocaman yüreğinle bağrına bastın hepimizi, ayrıt etmeden tutun ellerimizi , babacım ayrılmasın bir ömür birlikteliğimiz. Babalar Günün kutlu olsun.

Yaptığımız hatalara karşı hep sabırlı olup fedakarlığını hiç eksiltmeyen yüreği sonsuz sevgi ile dolu olan BaBaLaR. Babalar Gününüz Kutlu olsun.

Bugün değil bir hayat boyu bu yürekte hep var olacak sevgili babalar! Yaşamınız boyunca hep bugün ki mutlu kalın. Babalar Gününüz kutlu olsun.

Yanımda olmadığım zamanlarda bile yüreğin hep benimleydi, her an benim için titrediğini biliyordum canım Babam. Babalar Günün kutlu olsun.

Gönlümde hep başka yeri olan babamın bu güzel ve eşsiz gününü kutlar rahat ve mesut günler dilerim. http://www.enguzelsozunuz.com/babalar-gunu-sozleri.html

Arkamda her zaman yıkılmayan bir dağ gibi duran sevgili babama sonsuz teşekkür eder ve Babalar gününü bütün içtenliğimle kutlarım.

Sana bir şeyler yazmak istedim. ama hiçbir kelime seni tarif edemedi Canım Babacığım. Babalar Günün kutlu olsun.

Ne engelleri aştın, saçını ağırtın, bize bir şey olmasın diye hayata direndin, yıkılmayan babamın Babalar Günü kutlu olsun.

Uçurumun kenarında düşeceğimiz zamanda ellerimizden tutarak hayatla mücadele etmeyi öğrettin biricik babam. Hep bugün gibi mutlu olman dileklerimle…

Dünyaya bir daha gelsem, yine de senin canım babam olmanı isterim. allah’a bana senin gibi baba nasip ettiği için binlerce kez şükrediyor ve bu güzel gününü kutluyorum.

En mukaddes meslek babalıktır. Bunu becerebilmek en büyük erdemliliktir. Bu erdemliğe ulaşarak yüzümüzden gülücükleri eksik etmeyen babaların. Babalar Gününü kutlarım.

Bize hiçbir zaman eksilmeyen sevginle kucak açıp bizi biz yapan BaBaLaR! Babalar Gününüz kutlu olsun.

Bize bakarken duyduğun o heyecanı ve sevgi dolu bakışları hiçbir zaman unutmayacağımız gibi bizlerinde seni sevdiğini unutmaman dileklerimizle… Babalar Günün kutlu olsun.

Üzerine sabır tohumu ekerek sevgiyle bakıp suladığın gülün bilmeni istediği bir şey var. Seni Çok ama Çok Seviyor Babalar Gününü Kutlarım Canım benim.

Bugün başarımızı ve elde edebildiğimiz her şeyde payı olan Yakışıklı babam. Babalar günün kutlu olsun.

Bizim için şu hayatın dikenleri olacağını bile bile gül olmaya çalışan fedakar babaların . Babalar Gününü Kutlarım.

Babalar o kadar çok severler ki evlatlarını, ama bir gerçek var ki çoğu zaman göstermezler, kalpleri bilinmeyen şato gibi, yürekleri sevgi dolu babalarımızın Babalar Gününü Kutlarım.

Alaca karanlığımızı hep aydınlattın, hüznümüzü mutluluğa çevirdin, yuvamızı avuç avuç sevgi ile doldurdun, iyi ki babamdın, iyi ki vardın canım babam. Babalar Günün Kutlu Olsun.

Ölümden yana korkum yoktu, tek korkum bir gün bizi bu hayata yalnız bırakmandı babam. Hep yanımızda olman dileği ile bugünün kutlu ve ebedi mutlulukla dolsun.

Bu yaşamın en güzel tadı nedir biliyor musun. Her sabah kalktığımda senin var olduğunu ve yanı başımızda olduğunu bilmek, bunun sonsuz olması ümidi ile Babalar Günün kutlu olsun babacığım.

Hep sana sığındım, sana kaçtım, özgürlüğümü sende yaşayıp paylaştım, bu yaşamdaki en büyük sırdaşım ve bu hayata ki en büyük yoldaşım canım babam. Babalar Günün Kutlu Olsun.

 • Ayrıca BABALAR GÜNÜ ŞİİRLERİ sayfamıza da bakmanızı öneririz. TIKLAYINIZ.


 • Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


  facebook Twitter

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
  Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

  Güzel Mesajlar

  Resimli Sözler

  TÜMÜNÜ GÖSTER

  Özlü Sözler

  Yeni Eklenenler