Güzel Sözler

Dini Sözler

Özel Günler

Spor Sözleri

Aşık Edici Sözler

Aşık Edici Sözler Aşık Edici Sözler

Aşk dediğin insanı deli divane edip yataklara düşürür, kaynar suyu başından aşağı döktürüp buz gibi suyun içinde yüzdürür, birde üstüne seni seviyorum diye nameler attırır.

Yüreğim bon boş sessiz kalmıştı, adeta küsmüş gibiydi, bir anda çıktın karşıma ve gözlerim seni görüp kalbime adını yazdı . öyle aşık oldum sana birtanem .

Sevip aşık olmak çok zordur bazen bizlere, ama o anı yaşadıktan sonra ne kitaplar ne şiirler hal eder karşında.

Aşk nedir bilmez deli divane gezerdim, seni gördüm ya bir anda dünya durdu sandım o günden bu yana seni sevmekten vazgeçmedim.

Şarkılar yazdım, gece uyumadan dualar ettim belki beni duyarda gelirsin yanı başıma sevdiğim.

Aşıkların son cümlesi olmaktansa dilinde, yüreğinde bitmeyen bir özlem olmak isterim.

Baştan başlama şansım olsaydı şayet kusursuz olmaya çalışmaz içimden geldiği gibi bırakırdım kalbimi, korkmazdım hiç sana aşık olmaktan .

Sen sadece sen olduğunu düşünüyorsun ya, sen bensin, bendensin , sevgilimsin , meleğim, aşkımsın, sen benim candan tatlı cananımsın.

Denize her bakışta sular alevleniyor gözlerimde, hangi akşamlarda saklı gözlerin bilmiyorum ancak, ellerin bütün sırlarımı örtüyor sevdiğim.

Neyim varsa alıp götürsünler benden, paylaşmaya hazırım inan, bir tek seni paylaşamam , seni sevmediğim yalan cantanem seni seviyorum.

Seni gördüğüm zaman çocuksu bir sevinç başlar içimde , yokluğunda her şey eksik, varlığında her şey tam.

Beni aşık eden bir melek sima , gül cemali yüzü saklı içimde, derdim dedim bilemedi hekime,
bilemeyen sızı saklı içimde…

Gökyüzünü kaybetmiş bir kuş gibi, üzgün, yorgun ve de kırgınım hayata. İğne atsalar yere düşmez tenhaların var kalbimde… Aynadaki hatta sudaki aksin bile kayıp.

Hep seni düşünüyorum. Aklımda saklayıp kalbimde buluyorum.

Bana öyle bak, bana bak ve bendeki seni gör. Beni gör ve bana bağışla bu güzel gözleri.Onları alma,götürme sissiz akşam saatlerinde…

İlk gördüğümde tutuldu dilim, sanki dünyam durdu, hayat gözüme öyle renga renk geldi ki kalbim dile geldi , bu deli gönül seni görür görmez aşık oldu.

Bu gönül seni aramadı mı, ellerim seni aramadı mı, bittim ben seni bulana dek , ama şimdi burada ve karşımdasın ya her şey sana feda olsun sevgilim.

Güneş solgun gündüz gece, hayatım anlamsız , kollarım bekliyor seni, artık inat etme dön gel birtanem, Sen benim her şeyimsin .

Öyle şirinsin , öyle güzelsin, korkma bu gönül oyunumda elbet bir gün sende sever anlarsın beni…

Aşık oldum ben sana, gözlerime baksana , halimden anlasana, ver elini elime kilit vurma gönlüme, hayat kısa güzelim kıymetini bilelim gel beraber olalım.

Baharda açan çiçek gibisin sen benim meleğimsin, sitemde etsen, küsüp te gitsen en sonunda benimsin sen sevgilim.

Benim için bir göz yaşı damla dünyadaki tüm okyanuslara bedel, saçının teli dünyadaki tüm ormanlara bedel, gözlerinin ışığı güneşten daha parlak ve güçlü ey sevdiğim.

Her an benimlesin benim bedenimdesin , gece düşlerimde , gündüz hayalimdesin.

Hayatın anlamını kitaplarda arardım, hayatın anlamını yıldızlarda arardım, ama seni görünce cevabın sen olduğunu anladım .

Ekmeğimi bölüşürüm, paramı da bölüşürüm ama senin bir zerreni kimseye vermem.

Hayatın ölümle bittiğini söylerler, doğru değilmiş meğerse çünkü hayat sen gidince bitiyormuş.

Bakışlarınla davet ediyorsun , dilinle geri çeviriyorsun, söylesene sevgilim nedir gerçek amacın. İste benden canımı vereyim sevgilim.

Yürüdüğün yollarda toprak olayım, yeter ki sen geç üzerinden meleğim.

Otuz yıldır yaşıyorum ben kendimi yaşıyor sanıyordum. Üç yıldır aşığım meğerse yaşamak bu üç yıl imiş gerisi yalan…

Senden önce hayat anlamsızdı. Seni tanıdıktan sonra bu anlamsız hayata ölmeye korkar oldum.

Aşk susamış bir ceylanı bir pınardan su içmesi kadar güzeldir. Sende bir içim tükenmeyen su gibisin.

En zor yaralarla baş etmez, bir tatlı gülüşüne ölmez miyim , hangi düşlerdeysen, hangi hayallerdeysen gel sevgilim çünkü çok özledim seni.

Sen hep başa sardığım şarkısın..Buram buram sen kokar nağmeler..Nakarat kısmı gözlerin olur,yüreğim hep seni heceler BİRTANEM

Su gibi, ekmek gibi ihtiyaç duymalı insan sevmeye, iki dilim ekmek ayırdım var mısın beraber yemeye aşkım.

Karanlıktı dünyam seninle aydınlandı. Seni ilk gördüğüm zaman kalbimi bir mutluluk aldı. Bu yürek seni sevdi seni andı. Yanımda olmasan bile her an hayalin vardı . ne olur anla.

Seninle yaşadım ben kötüyü güzeli, şimdi uzatıyorum sana elimi, kırma seni canından çok seveni, bu aciz kul sana aşık ve senin mutlu olman için yapacak elinden geleni.

Kalbim sana yanmış bu yürek sana aldanmış beni ayakta tutan meğer senin sevdanmış ne olur gel bu beden senin sevgine muhtaçmış.

Sensiz zevk vermiyor ne dünyam ne rüyam, ben sensiz nefes bile alamıyorum, şimdi sen uzaklardasın ben resmine bakayım, sen benim her şeyimsin daha nasıl anlatayım.

Gönlümde bir kıvılcım var adeta, sevgin kazındı sanki aklıma, ver bana elini koşarım yarınlara, imza atarım yaşanası tüm mutluluklara…

Sen yanımda olunca bir başkayım bir mutluyum hayatta, sen çok değerlisin bu varlıkta korkuyorum sensiz karanlıkta kalmaya bohçanı hazırla geliyorum seni kaçırmaya…

Dünyam sensiz dönmez imiş, bu beden sensiz olmaz imiş, bu yürek bu can seni çok sever imiş hep yanımda olursan melekler bile bu aşkı kıskanır imiş.

Ne olur anla beni seninle buldum ben kendimi, çok ama çok seviyorum seni aşık ettin bu aciz kula kendini.

Aşkından oldu yüreğim bir ateş, kalbimde bir yerin hadi gel yerleş, şu fani dünyada senden başka hiç kimse olmasın bana eş. http://www.enguzelsozunuz.com/asik-edici-sozler.html

Ben bilmem nedir mevki makam, Kız seninle ne güzel ışıldıyor her yer, yalnız sana açtım kalbimi hadi gel de bir yerleşiver ..

Sen benim aklımla kalbim arasındaki en kıymetli hazinem, hayat neşemsin sevgilim.

Eğer senin için her şeyi göze alıyorsam , seni her an düşünüyorsam, senin için ağlıyorsam, benim için sen teksen, sen benim için her şeyden kıymetliysen, ben sana aşığımdır demek aşkım.

Bu akşam her zamankinden farklı bir şey edim dedim olmadı, yine sana defalarca aşık olup seni düşünüp durdum Cantanem.

Bir yağmur damlası sana olan hasretimi sana olan sevgimi duysaydı her yeri sel alırdı aşkım…

Kesseler elimi, dağlasalar dilimi, kızgın ateşte yaksalar her bir zerremi, yinede vazgeçiremezler benden seni, yinede koparamazlar senin bendeki ne aşkını ne sevgini…

Gökyüzünde bir yıldız olsam, yalnız sana ışıldasam, seninle birlikte yol alsam, hep seninle yaşasam, gündüz olup yıldızlar kaybolduğunda o güzel kalbine sığınsam.

Aşkım, sevgilim, huzurumsun Sen benim, tek arzumsun, aklımda hayalin, kalbimde sevgin, hislerim de tutkumsun sen benim, bugünüm yarınım tüm mutluluğumsun hadi gel de bu kalp hep seninle beraber olsun.

Uyku nedir bilmez oldu bedenim, bomboş kaldı seni arıyor sanki gözlerim, senin için sürekli türküler söylerim, inan seni hep yanımda görebilmek için havada ellerim hep yaradana dua ederim.

Cehennem ateşi sahit olsun ki cennet kokusu kadar hasretim sana aşkım.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

  1. Çoktur sana sözlerim aklıma geldikçe söylerim bu fani dünyada sevgilim ben sensiz neyleyim…

  2. aşık edeni bulursak sözleri kulanırız 🙂

  3. Hepsi birbirinden güzel bu sözlerin insan hangi söz ile karşındakini kendine aşık ettireceğine karar veremiyor 🙂

  4. aşkı cekene derdi bilene soracaksın. aşk bir pınardır suyundan icme sevda ise köprüdür üstünden geçme vefasız kurumuş güllerin icinden secme beni karanlık günlerde bırakıp gitme

Güzel Mesajlar

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER

Özlü Sözler

Yeni Eklenenler