Güzel Sözler

Dini Sözler

Özel Günler

Spor Sözleri

Anneler Günü Sözleri

Anneler Günü Sözleri Anneler Günü Sözleri

Annelerimiz hayatımızın en önemli parçasıdır. Yaşamımızı borçlu olduğumuz annelerimize bu güzel günde en iyi hediyeyi sunmak isteriz. Bizde burada anneler günü ile ilgili en iyi sözleri derleyerek katkıda bulunmak istedik.

Güneş yüzlü altın kalpli, tatlı dilli biricik anneciğim iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun.

Sen evimizin mutluluğu, umudumuz, yarınımızsın sen güzel annem. Anneler günün kutlu olsun.

Dünyaları alsam da, sana yetmez , hiçbir zaman hakkın ödenmez sevgili Annem anneler günün kutlu olsun.

Sen benim mimozam, krizantem, kardelenim , eşi benzeri olmayan çiçeğimsin. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Narına, nuruna kurban olduğum, saçının teline ömrümü verdiğim canım annem seni çok seviyorum .

Pamuk ellerinin değdiği yer çiçeklenir, bastığın toprak canlanır bizde seninle var oluruz canım anneciğim.

Solmasın güzel yüzün, ömür boyunca gülsün nur yüzlü sevgili annem.

Sen kalbimin sahibi , nefesimin ta kendisisin. Sen umudum vazgeçilmezimsin biricik annem.

Hüzünlü bulutlara güneşi sen çekeceksin, hayatı sen yeşerteceksin çünkü sen yaşamama neden olan tek gerçek meleğimsin annem.

Canım annem sen sevgini yatak, yüreğini yorgan, özlemini yastık yapıp hayatını verdin bizlere… anneler günün kutlu olsun.

Varlığınla can verdin canımıza seni seviyoruz canım anneciğim.

Hayatımda ayrılamadığım tek sevgilim, kıyamadığım tek inci tanem sensin annem , anneler günün kutlu olsun.

Sen mutluluğu bahar yağmuru gibi serpiştirdin üzerime, hüznünü hiç düşürmeden gözlerindeki mutluluk ışığını hep aradım, iyi ki varsın melek annem.

Su berrak gözlerinle güneş gibi aydınlık yüzünle hep bana bak bak ki bu çocuk yürekli hiç umudunu kaybetmesin güzel annem. Anneler günün kutlu olsun.

Biliyor musun güzel kokulu annem, sevgilerin en güzeli seni sevmek seni çok ama çok seviyorum birtanecik annem benim.

Sen benim hep arkadaşım, dostum, yoldaşım, sırdaşım oldun. Yürüdüğüm yollarda rehberim oldun. Yüreği şefkat dolu annem iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun.

Canım güzel melek annem her bu gün değil her günüm sana feda olsun. Anneler günün kutlu olsun.

Sen bana Allah’ın verdiği en büyük hediye , anlatılmayacak bir mucizesin canım annem.

Tatlı Annem sen benim hayatımda üç nokta gibisin tarifin yok. Anneler günün kutlu olsun.

Güller yüzlü annem her şeyimsin sen canım benim. Masallarla ninniler ile büyütün beni seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım benim.

Emeğin çok var, anlatılmaz bir yerin var, hepimizi yetiştirdin biricik annem, hayatımızda olduğun için Allah’a binlerce şükürler olsun.

Sen benim baharda açan çiçeğim, aydınlığa giden yollarım, bahçemde solmayan gülümsün canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Annem seni seviyorum, çünkü sen benim var olma sebebim, emek verip sevgin ile büyütüp bu uğurda savaşıp bizleri bugüne getiren Çiçek kokulu annemsin.

Seni ne harfler, ne heceler, ne sözcükler anlatabilir, seni dile getirebilecek bir lisan yoktur. Anneler gününü kutlar ellerinden öperim.

Annem! Seni kalbimin en derinliklerinde sakladım. Kimseler bulmasın diye… çünkü sen benim canımda can yaşama sebebimsin, Seni senden daha çok seviyorum. anneler günün kutlu olsun canım annem.

Dünyanın en iyi sanatkarları bir araya gelseler inan sana olan sevgimi nakşedemezler canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Gözü tok, yüreği büyük, şefkati çok annem bugünün kutlu bizlerle mutlu olsun. http://www.enguzelsozunuz.com/anneler-gunu-sozleri.html

Sen bize hep koruyucu bir melek, şefkatli bir kucak, sıcak bir yuva, sabırlı bir anne oldun. Biricik annem bugünün kutlu olsun.

Sen varsan her şey tam, sen yoksan her şey eksik baş tacımızsın sen annem, Anneler günün kutlu olsun.

Dünyanın en güzel şeyi ne diye sorsalar; yaşama arzumu bana verip beni bugüne getiren annem derim.

Tek dileğim hep bugün ki gibi seninle olmak ve senden hiç ayrılmamak canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Hiçbir zaman bize kızmadın, darılmadın, kırılmadın, sıkılmadın, hep güldün mutlu olalım istedin. Sende hep bugün ki gibi gül canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

annem sana ne demeliyim bilmiyorum, ama bildiğim tek şey sensiz bir yaşamın olmadığı ve senin varlığımdaki en önemli şey olduğun gerçeği değiştirmemesi. Anneler günün kutlu olsun.

Cennet annelerin ayakları altındaymış der Peygamberimiz(s.a.v). Bastığın toprak olayım bir ömür orda kalıp uğruna can vereyim nur yüzlü annem. Anneler günün kutlu olsun.

Düştüğümde kanayan dizimdi, senin ise yüreğindi, oysa ben bunu bilemedim annem. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Tek gerçeğim var olma sebebin, annem , canım, birtanem Bugünün kutlu olsun .

Sana sevgimi kanıtlamayı ne çok isterdim bilir misin annem, ama bunu kanıtlayacak bir şeyin olmadığını anlayınca da boynu bükük yanına geldim. Sen benim her şeyim canımsın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Akşamları gökyüzünde milyonlarca yıldızın arasında ay gibi parlayanımsın. Gündüz güneş gibi doğanım, sen eşi benzeri olmayan mehtap yüzlü meleğimsin. Anneler günün kutlu olsun.

İçi içine sığmayan gençlerin yüreğindeki sevdasın, ozanların dilinde düşmeyen türküsün, sen dilimden düşürmediğim annemsin. Anneler günün kutlu olsun.

Dünyanın tüm sözcükleri bir araya getirsem de, sen tarifi imkansız bir sevgi ile dolusun canım annem, sen benim deli sevdamsın . bugünün her günün gibi kutlu ve mutlu olsun.

Sen benim dünüm, yarınıma bakışım, bugünümde beni ben yapansın melek annem. Seni çok seviyorum . Ellerinden öper bugününü kutlarım.

Varlığınla beni mutlu eden, yokluğunla cezalandıran annem , sen yanımda olmasan da bil ki ben hep seninle yaşıyor sevginle var oluyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Baş ucumda uykusuz geceler geçirip , beni yalnızlıktan alıp sarıp sarmalayan annem. Ellerinden öper bugününü en içten dileklerimle kutlarım.

Gülüşün umut oldu içime, bakışların su serpti yüreğime, sevgin kor ateş gibi düştü bedenime, kokun sardı tüm benliğimi anneler günün kutlu olsun canım annem.

Karşılıksız olan tek sevgidir annenin çocuğuna duyduğu. Kendi çocukların olduğunda anlarsın bu sevgiyi, işte o an bir daha anlarsın annene olan sevgini ve her günün o gün gibi mutlu olmasını istersin. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

 • Anneler Günü İle İlgili Özlü Sözler;
 • Anɑ sevgisi büyün sevgilerin kɑynɑğıdır.

  En vefɑkɑr ɑnne Türk kɑdınıdır.

  Anɑ evin direğidir.

  Anɑnın bɑstığı yɑvru incinmez.

  Anɑyɑ borç tükenmez.

  En değerli ɑrmɑğɑn sevgidir. ɑnnenize sevginizi veriniz.

  En çɑbuk kɑbul olɑn duɑ, ɑnnenin duɑsıdır.

  Ağlɑrsɑ ɑnɑm ɑğlɑr, gerisi yɑlɑn ɑğlɑr.

  Anɑ gibi yɑr, vɑtɑn gibi diyɑr olmɑz.

  Cennet ɑnɑlɑrın ɑyɑğı ɑltındɑdır.

  K.Atɑtürk : Dünyɑdɑ her güzel şey kɑdının (ɑnɑnın) eseridir.

  K.Atɑtürk : kızlɑrını ( geleceğin ɑnɑlɑrını) okutmɑyɑn Miletler, oğullɑrını mɑnevi öksüzlüğe mɑhkum etmiş demektir.

 • Ayrıca ANNELER GÜNÜ ŞİİRLERİ sayfamıza da bakmanızı öneririz. TIKLAYINIZ.


 • Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


  facebook Twitter

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
  Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

  Güzel Mesajlar

  Resimli Sözler

  TÜMÜNÜ GÖSTER

  Özlü Sözler

  Yeni Eklenenler